'Son dönemde artan pıhtı atması ve kalp krizlerinin sebebi BioNTech mi diye?' soruldu Canan Karatay''dan korkutan açıklama

Kalp ve Damar Hastalıkları Prof.Dr Canan Karatay'a katıldığı programda 'Son dönemde artan pıhtı atması ve kalp krizlerinin sebebi BioNTech mi diye?' soruld. Canan Karatay bakın ne cevap verdi.

Sitene Ekle

Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programına bağlanan İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, Covid-19 aşılarının yan etkileri ile ilgili gündem olacak açıklamalarda bulundu. Prof. Dr. Canan Karatay, MRN aşılarının yan etkilerinden beslenme ile kurtulma yollarını da anlattı.

“Bu aşı değil gen tedavisi”

Pıhtı atması ve kalp krizlerinin aşı ile ilgisi olduğu iddiaları sorusunu; “Bu aşı değil gen tedavisi” diye yanıtlayan Prof. Dr. Karatay, şöyle devam etti:

“Bunun içinde çok fazla yabancı madde var. Ben bir iç hastalıkları uzmanı olarak her gün 15-20 hastada görüyorum bu şikâyetleri. Pıhtıyı önlemek için beslenme çok önemli. En önemli besin ise zeytinyağı. Soğuk sıkım, doğal zeytinyağı bir ilaçtır. Herkes içsin. Kilo aldırmaz, karaciğer yağlanmasını da azaltır. Tüm vücudu temizler. Zeytinyağı doğal kan sulandırıcıdır. Vücudun tüm organlarını besler, onarır. Kalp krizini, alzheimeri engeller. Ayrıca bol bol su, hareket, uyku çok önemli.”

 

Aşı vücuttan atılabilir mi?

Prof. Dr. Karatay, aşı vücuttan atılabilir mi? sorusuna, “Bu yeni bir durum olduğu için ne kadar süreceğini bilemeyiz. Tek çaremiz var doğal beslenmek. Bağışıklık sistemini güçlendirmek” diye yanıt verdi.

Etiketler: BioNTech, Canan Karatay