Künye

Yayıncı & İmtiyaz Sahibi: İbrahim ERTEKİN


Haber Koordinatörü: Süleyman KOÇ


Editörler: Osman AKÇA • Murat ERDEM • Aylin ÖZTÜRK


Haber Merkezi E-posta: haber[at]medyahaber.com • 0535 282 78 83 (WhatsApp)


Kurumsal E-posta: iletisim[at]medyahaber.com (Yasal bildirimler)


Reklam: Aylin Öztürk • 0535 282 78 83 • reklam[at]medyahaber.com


Adres: İstanbul


Yer Sağlayıcı Ticari Unvanı: BilginPro Yazılım ve Medya Limited Şirketi 
Adres: Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. General Ali Rıza Gürcan Cad. Merter Platform Suites No: 27/198 Güngören - Merter / İstanbul


Hukuka Aykırılık Bildirimi için tıklayınız...


Sitede yayımlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayımlanan yorumlardan Medya Haber sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayımlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayımlanamaz. 


Medyahaber'in tüm isim hakları 22.11.2023 tarihi itibariyle devir alınmıştır. Yeni yayın dönemine başlayan Medyahaber.com’un kadrosu değişmiştir. Medyahaber.com'un idari ve editoryal kadrosu devir alındığı tarihten önce yayınlanan içeriklerden/haberlerden, marka değerinden ve yayın politikasından hukuki ve mali açıdan sorumlu değildir. Söz konusu bu durum hukuken de kayıt altına alınmıştır. 


2001 yılından bu yana yayın hayatını sürdüren Medyahaber.com Türkiye Cumhuriyeti yasalarına, Basın Meslek İlkelerine, T.C. bayrağına ve milli değerlerine uygun yayın yapmayı benimsemiştir.

Medya Haber ismiyle yayın yapan diğer yapılarla uzaktan, yakından ilgimiz yoktur.