Yabani 3.bölüm fragmanı izle

Fox'un konusu ve kadrosuyla iddialı dizisi Yabani 3. bölüm fragman yayınlandı. Yabani'nin Fox TV'de 26 Eylül'de ekrana gelecek olan yeni bölümünde neler yaşanacak?

Sitene Ekle

Yabani 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Başrollerinde Halit Özgür Sarı (Yaman), Simay Barlas (Rüya), Yurdaer Okur (Alihan), Dolunay Soysert (Nurhan) gibi ünlü isimlerin yer aldığı Yabani dizisi 3.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yabani yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? sorularının cevabı haberimizde.

Yabani Dizisi Ne Zaman Başladı? Ne Zaman Yayınlanacak?

Yabani dizisi 12 Eylül Salı günü FOX TV’de ilk bölümüyle başladı. Yabani her Salı akşamı saat 20.00’de yeni bölümleriyle ekrana gelecek.

Yabani Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Fox'un iddialı dizisi Yabani 3.bölüm fragmanı yayınlandı. FRAGMANI BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ 

Yabani Dizisi Konusu Nedir?

Yabani dizisinin konusu şöyle: Henüz dört yaşındayken köklü bir aileden kaçırılıp sokaklara düşen Ali, tam on yedi sene sonra evine Yaman olarak döner. Bu hikâye, bu gencin “Yaman Ali” olarak kendini yeniden var etme mücadelesinin hikayesidir.

Yabani Dizisi Oyuncuları Kimler?

Yabani dizisinin oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor: Halit Özgür Sarı (Yaman), Simay Barlas (Rüya), Yurdaer Okur (Alihan), Dolunay Soysert (Nurhan), Bertan Asllani (Alaz), Şebnem Hassanisoughi Bilgiç (Selin), Osman Alkaş (Emin), Ayşegül Ünsal (Nesrin), Sezer Arıçay (Cesur), Birgül Ulusoy (Asi), Rojbin Erden (Umut), Seray Özkan (Zeynep), Selim Can Yalçın (Kerem), Ramiz Mullamusa (Mehmet), Güray Görkem (Serdar), Bartu Dilmen (Emre), Aleyna Al (Ece), Aşkın Şenol (Ömer).