Türkiye İş Bankası kampanyayı duyurdu! Başvuru yapana 10 bin lira anında hesaplara yatırılacak

Özel bankaların vatandaşlara sunduğu ayrıcalıklı ve özel teklifler kampanyalar sayfalarında yer almaya devam ediyor.

Türkiye İş Bankası kampanyayı duyurdu! Başvuru yapana 10 bin lira anında hesaplara yatırılacak

Türkiye İş Bankası kampanyayı duyurdu! Başvuru yapana 10 bin lira anında hesaplara yatırılacak - Özel bankaların vatandaşlara sunduğu ayrıcalıklı ve özel teklifler kampanyalar sayfalarında yer almaya devam ediyor. Buna göre ise 100 yılı aşkın süredir aktif faal gösteren İş Bankası tarafından da İşCep üzerinden ilk kez İş Bankası müşterisi olacak vatandaşlara faizsiz taksitli nakit avans müjdesi de resmen geldi.

Banka resmi internet sayfasında kampanyaya dair detaylar da paylaşıldı.

İşCep'ten İş Bankalı olanlara 10.000 TL’ye varan Faizsiz Taksitli Nakit​ Avans Ayrıcalığı!

Türkiye İş Bankası kampanyayı duyurdu! Başvuru yapana 10 bin lira anında hesaplara yatırılacak - Resim : 1

İşCep’ten İş Bankası müşterisi olun, 10.000 TL’ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans Ayrıcalığından yararlanın!

Kampanya detayları: 

Kampanyadan 28.02.2023 tarihine kadar İşCep“Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvuruları onaylanmış müşteriler yararlanabilecektir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans sadece 5 ay vade için geçerlidir. 

Kampanyadan yararlanmak için, kullanılacak Taksitli Nakit Avans tutarı 300 TL ile 10.000 TL arasında olacaktır. Kullanılabilecek Taksitli Nakit Avans tutarı, kartın kullanılabilir nakit avans limiti ile sınırlandırılmıştır.

Kampanya kapsamında tanımlanan Faizsiz Taksitli Nakit Avans tutarı, azami 2 seferde ve toplamda tanımlanan tutarı geçmeyecek şekilde kullanılabilecektir.

Kredi kartı başvurusu onaylanan müşteriler, kredi kartının fiziki teslimini beklemeden İşCep veya Maximum Mobil’den kredi kartı limitinin %50’sini aşmamak koşuluyla 5.000 TL‘ ye kadar(5.000 TL dahil) kampanya kapsamında faizsiz Taksitli Nakit Avans kullanabilecektir.

5 aydan farklı vadelerde ve 10.000 TL üzeri tutarlarda geçerli faiz oranları uygulanacaktır.

Kampanya kapsamı İşCep, Müşteri Olmak İstiyorum özelliğinden İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu yaparak, başvuruları onaylanan müşteriler için geçerlidir.

Kampanya tanımlamaları her müşteri için kredi kartı başvuruları onaylarını takip eden 7 gün içinde yapılacak ve kampanyadan yararlanma süresi 1 yıl olacaktır.

Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 sefer yararlanabilecektir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, İş Bankası Ticari Kredi Kartları, (Aidatsız Kredi Kartı, İş Bankası Vergi Kart, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kart hariçtir).

İş Bankası kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Türkiye İş Bankası yaptığı kampanya duyurusunda da detayları ve tüm gelişmeleri de paylaştı.

Etiketler: iş bankası

Çok Okunanlar