Tesettürlü güzel İrem Uslu kim, nereli? Güldür Güldür Mesut'un nişanlısı İrem Uslu ünlü iş adamının kızı belediye başkanının yeğeni çıktı

Güldür Güldür programında Mesut karakterine hayat veren 42 yaşındaki oyuncu Uğur Bilgin, nişanlandığını sosyal medya hesabından duyurdu. Paylaşımın ardından İrem Uslu kimdir, nereli, kaç yaşında soruları merak edilmeye başlandı.

Tesettürlü güzel İrem Uslu kim, nereli? Güldür Güldür Mesut'un nişanlısı İrem Uslu ünlü iş adamının kızı belediye başkanının yeğeni çıktı

Show TV'nin gözde programı Güldür Güldür'de Mesut karakterine hayat veren başarılı oyuncu Uğur Bilgin, nişanlandığını sosyal medya hesabından duyurmuştu. Bilgin'in paylaşımı gündeme oturdu.

Bu gelişme sonrası birçok kişi Uğur Bilgin'in tesettürlü olan nişanlısını araştırmaya başladı. Uğur Bilgin'in nişanlısı İrem Uslu kim, kaç yaşında? Uğur Bilgin'in nişanlısı İrem Uslu kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Tesettürlü güzel İrem Uslu kim, nereli? Güldür Güldür Mesut'un nişanlısı İrem Uslu ünlü iş adamının kızı belediye başkanının yeğeni çıktı - Resim : 1

Uğur Bilgin şu anda 42 yaşında. Henüz yaşı belli olmayan nişanlısı İrem Uslu ise hayli genç görünüyor. 20'li yaşlarının ortasında olduğu söylenenler arasında.

İREM USLU KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?


İrem Uslu'nun zarafeti ve güzelliği ise sosyal medyada gündem oldu. İddialara göre Sapanca'da soylu bir ailenin kızı olan İrem Uslu, Sapanca'nın eski belediye başkanı İbrahim Uslu'nun yeğenidir. Babası ise İsmail Uslu Sapanca'nın önde gelen iş adamları arasında yer alıyor. İrem Uslu'nun kaç yaşında ne meslek yaptığına dair detaylı bilgiler ise henüz yer almadı.

UĞUR BİLGİN KİMDİR, OYANDIĞI FİLMLER HANGİLERİ?


Uğur Bilgin, 24 Temmuz 1980 yılında Devlet Denizyolları emeklisi bir baba ve ev hanımı bir annenin çocuğu olarak İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Rizeli olan Uğur Bilgin, Yıldız Teknik Üniversitesinde eğitim gördüğü süreçte Tiyatro Kolu’na katıldı. Tiyatro üzerine eğitim görmek isteyen Uğur Bilgin, ailesi izin vermediği için okulu bitince 9 Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümüne girdi ve buradan da başarılı şekilde mezun oldu. Burada Onur Buldu'yla sınıf arkadaşıydı.

BKM tarafından düzenlenen Aşağı Yukarı Yemişlililer adlı TV dizisinde yer alan oyuncu, aynı zamanda Sinan Çetin yönetimindeki Kağıt adlı sinema filminde de rol aldı. Bunun yanı sıra günlük yaşantıdaki her çeşit konuyu alarak komediye çeviren Güldür Güldür adlı Show programında da yer alan Uğur Bilgin; Ali Sunal, Doğa Rutkay, Alper Kul, Özge Borak, Aylin Kontente gibi oldukça başarılı isimlerle sahne aldı.

Yılmaz Aslantürk’ün Otisabi adlı çizgi romanından uyarlanan ve 2013 yılında “Otisabi” dizi filmi önce Uğur Bilgin’in başrolde olduğu bir kadro ile çekmeye başladıktan sonra kadro değiştirildi ve Tim Seyfi’nin başrolde olduğu bir kadro ile film çekildi. Filmin kadrosunda¸ Ali Erkazan, Atilla Pekdemir, Özgür Emre Yıldırım gibi oyuncular vardır. Dizi; “Sinema TV” ekranlarında 13 dakikalık 13 bölüm olarak oynadı. 2016 yılı 16 Ocak'ta vizyona giren “Dedemin Fişi” adlı komedi sinema filminde Özge Borak, Alper Kul, Doğa Rutkay, İrem Sak, Ali Sunal, Erdem Yener, Onur Atilla, Şükran Ovalı, Meltem Yılmazkaya, Özlem Tokaslan, Ayşen Gruda ve Zeynep Kankonde rol alırken, Uğur Bilgin de bu filmde oynamıştır.