Seren Serengil bu sözlere çok kızacak! Hadise resti çekti, çok sert konuştu! “Siz kimsiniz? Allah mısınız?”

Bir süredir ünlü popçu Hadise’nin hakkında çeşitli iddialar ortaya atan Söylemezsem Olmaz isimli magazin programı yorumcuları olan Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali’ye ünlü popçudan yanıt geldi.

Seren Serengil bu sözlere çok kızacak! Hadise resti çekti, çok sert konuştu! “Siz kimsiniz? Allah mısınız?”

Boşanma davasından bu yana ‘Söylemezsem Olmaz’ isimli magazin programının gündeminden düşmeyen ünlü popçu Hadise, Beyaz TV ekranlarından yayınlanan ve yorumculuğunu Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil’in üstlendiği programda son olarak Reza Zarrab ile aşk yaşamasıyla suçlanmıştı. Suç diyoruz, çünkü programın yorumcularına göre, Hadise’nin aşkı ünlü iş insanı Reza Zarrab ile ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in evlilikleri döneminde başladı. Bu iddiaların ayyuka çıkması ile birlikte daha fazla sessiz kalamayan Hadise, isim vermeden Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil’i hedef aldı.

Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından bir açılama yapan ünlü popçu Hadise, hakkındaki yasak aşk iddialarına kayıtsız kalmadı. Uzunca bir mesaj ile takipçilerine seslenen Hadise, “1.5 senedir bir grup tarafından taciz ediliyorum, tehdit ediliyorum” dedi. Mesajında Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a da çağrıda bulunan 37 yaşındaki ünlü popçu, isim vermeden mesajını gönderdi.

HADİSE, YASAK AŞK İDDİALARI KARŞISINDA SUSMADI

Seren Serengil bu sözlere çok kızacak! Hadise resti çekti, çok sert konuştu! “Siz kimsiniz? Allah mısınız?” - Resim : 1

Geçtiğimiz gün yaptığı paylaşım ile hakkında çıkan tüm iddialara yanıt veren Hadise, paylaşımında; “Bu mesajım tehdit ve taciz edilen tüm kadınlara; susmayın. Ben de susmuyorum ve asla susmayacağım. Elbette Hadise olmanın, ünlü olmanın bir bedeli olacak. Ünlü isimler olarak göz önündeyiz bizi seven de olacak sevmeyen de... Beni biliyorsunuz, genelde konuşmam. Adalete hep güvenirim ama bu sefer söyleyeceklerim var! Müzikle mutlu olan, işime aşık olan ve aileme bakan bir insanım. Ben hayatı, hayatımı ve sevenlerimi çok seviyorum. Siz istediğiniz sürece ben sahnelerde olacağım, şarkılarımı söylemeye devam edeceğim” ifadelerine yer verdi. Hadise’nin açıklamasının devamında yer alan o ifadeler ise, akıllara Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil’i getirdi.

Hakkında çıkan iddiaları sıralamasıyla o iddiaların sahiplerine göndermede bulunan Hadise, açıklamasının devamında; “Kariyerim boyunca kimseyle polemiğe girmedim. Bana 'Roberto Carlos bacaklı' diyenler oldu, 'Obez' diyenler oldu ve daha neler söylendi ama ben hep sustum asla polemiğe girmedim. Ben her şeyden önce bir kadınım, bir insanım. Ben 1.5 senedir bir grup tarafından taciz ediliyorum, tehdit ediliyorum. Bu insanlara göre kaç kere hamile kaldım, kaç kere kürtaj yaptırdım. Geçtiğimiz günlerde göz doktorundan çıkarken bana 'Yine kürtaj yaptırmıştır' dedi bu grup. Bu insanlara göre metres oldum, bu insanlara göre bel altı ne geliyorsa aklınıza çoğuna maruz kaldım. Bu insanlar tarafından bana tam 1.5 yıldır şantaj yapılıyor” diyerek, akıllara Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil’i getirdi. Ancak, Hadise, konuya ilişkin açıklamalarında doğrudan herhangi bir isim kullanmadı.

HADİSE’NİN SERT ÇIKIŞI SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNE OTURDU

Açıklamasının devamında ağır sözler kullanan Hadise, “İnsan diyorum ama insanlığa sığacak bir şey değil bu yaptıkları. Ben onlara ait bir malzeme değilim, ben bir insanım. Özel hayatıma resmen tecavüz ediyor bu insanlar. Şantaj, tehdit… Ben Hadise’yim diye rahatlıkla bunu yapabileceklerini mi düşünüyorlar? Ben artık buradan tüm kadınlara, Adalet bakanımıza (Bekir Bozdağ), adalet sistemimize sesleniyorum. Bu yapılan şantaj, tehdit resmen özel hayatıma tecavüz! Hiçbir kadın ünlü ya da ünsüz bu şekilde tehdit edilemez, hiç kimseye böyle bir şantaj yapılamaz” diyerek, bakanlığa seslendi. Sosyal medyanın gündemine de oturan Hadise’nin sert çıkışının devamında şu sözler yer aldı:

“Bu tecavüzün durması için savaşacağım! Sadece kendim için değil, benim gibi aynı şeyleri yaşayan, yaşayacak olan kadınlar ve kadın meslektaşlarım için savaşacağım. Siz kimsiniz? Allah mısınız? Bu dünyada kimseye verecek hesabım yok! Buradan Türk adaletine sesleniyorum ve güveniyorum. Bu her insan hakkında bel altı konuşma hakkını kendinde gören programların kesinlikle kontrol altına alınması gerekiyor, magazin dediğiniz şey insanları tehdit etmek değildir. Saygılarımla.”

Etiketler: hadise, seren serengil