MasterChef Barbaros Yoloğlu Şule İdil Aydın evlendi! Eray'ın halleri viral oldu İşte düğünden kareler

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye ile tanınan Barbaros Yoloğlu uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Şule İdil Aydın'la geçtiğimiz gün evlendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı düğüne MasterChef yarışmacıları da yoğun ilgi gösterdi. MasterChef Eray'ın düğünde çiçeği almak için bir kişiyi devirmesi ise sosyal medyada viral oldu.

MasterChef Barbaros Yoloğlu Şule İdil Aydın evlendi! Eray'ın halleri viral oldu İşte düğünden kareler

MasterChef Türkiye'de gösterdiği başarılı performans ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Barbaros Yoloğlu özel hayatıyla da merak ediliyor. Barbaros Yoloğlu, sevgilisi Şule İdil Aydın'a evlilik teklifi ettiği anları sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

MasterChef Barbaros Yoloğlu Şule İdil Aydın evlendi! Eray'ın halleri viral oldu İşte düğünden kareler - Resim : 1

Yoloğlu paylaşımında "Zaman her ne olursa ileriye doğru gitmemizi ve yolumuzda giderken tüm yolun hakimiyetini sevgiye bırakmamız gerektiğini ben burdayım dediğin anda kontrol bende dediğin anda küçük bir hastalık veya büyük bir sevgi her düşünceyi her bir fikri değiştirir. Mutluluk sadece sevgi de saklı sevelim sevilelim seni seviyorum hayatta başıma gelen en güzel şeysin" demişti.

 MasterChef Barbaros Yoloğlu Şule İdil Aydın evlendi! Eray'ın halleri viral oldu İşte düğünden kareler - Resim : 2

İş hayatının yanı sıra özel hayatıyla da gündeme gelen Yoloğlu sevgilisi Şule İdil Aydın ile Samsun'da nikah masasına oturdu.

 MasterChef Barbaros Yoloğlu Şule İdil Aydın evlendi! Eray'ın halleri viral oldu İşte düğünden kareler - Resim : 3

Çok sayıda davetlinin katıldığı törene MasterChef yarışmacıları da yoğun ilgi gösterdi. Barbaros'un nikah şahitliğini finalde yarıştığı yakın arkadaşı Serhat Doğramacı yaptı.

 MasterChef Barbaros Yoloğlu Şule İdil Aydın evlendi! Eray'ın halleri viral oldu İşte düğünden kareler - Resim : 4

ERAY'IN GELİN ÇİÇEĞİ ALMA MÜCADELESİ VİRAL OLDU

MasterChef Eray'ın düğünde çiçeği almak için bir kişiyi devirmesi ise sosyal medyaya yansıdı. Eray çiçeği aldıktan sonra soyunup denize atladı.

MasterChef Barbaros Yoloğlu Şule İdil Aydın evlendi! Eray'ın halleri viral oldu İşte düğünden kareler - Resim : 5