Güzel oyuncu transparan kıyafeti ile poz verdi: Nesrin Cavadzade sosyal medya paylaşımında frikik vermemek için bakın ne yaptı

Geçtiğimiz yıl, ünlü oyuncu Gökhan Alkan ile olan ilişkisiyle dikkatleri üzerine çeken Nesrin Cavadzade, özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla sıkça gündeme geliyor. Kendine has tarzı ve özgün paylaşımlarıyla da tanınan Cavadzade, düzgün fiziği ve cesur tercihleriyle de büyük bir hayran kitlesi edinmiş durumda. Ünlü oyuncu, bu kez de yine sınırlarını zorlayan bir paylaşımla gündeme geldi.

Güzel oyuncu transparan kıyafeti ile poz verdi: Nesrin Cavadzade sosyal medya paylaşımında frikik vermemek için bakın ne yaptı

Tamamen transparan bir elbise giyen Nesrin Cavadzade göğüslerini ise çiçek motifleri ile kapatmayı tercih etti. Ünlü ismin bu paylaşımı takipçilerinden tam not aldı.

 

 

Nesrin Cavadzade'ye sosyal medyada; 'Çok güzelsin', 'Modellere taş çıkarırsın', 'Harika görünüyorsun', 'Seni seviyorum net bilgi' gibi yorumlar yapıldı.

Güzel oyuncu transparan kıyafeti ile poz verdi: Nesrin Cavadzade sosyal medya paylaşımında frikik vermemek için bakın ne yaptı - Resim : 2

Azerbaycanlı güzel oyuncu, 30 Temmuz 1982 tarihinde Bakü'de dünyaya geldi. 11 yaşındayken Türkiye'ye yerleşen Nesrin Cavadzade, Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü'nden başarıyla mezun oldu.

Çok sayıda dil bilen yetenekli oyuncu, İngilizce başta olmak üzere Fransızca, Rusça ve İspanyolca konuşabiliyor.

 Güzel oyuncu transparan kıyafeti ile poz verdi: Nesrin Cavadzade sosyal medya paylaşımında frikik vermemek için bakın ne yaptı - Resim : 3

Üniversiteden sonra "Yersiz Yurtsuz" adlı TV dizisinde başrol oynadı. Dizinin hemen ardından Nesrin Cavadzade "Dilber'in Sekiz Günü" adlı filminde oynadı.

Nesrin, bu filmdeki performansıyla Erzurum, Bursa ve Ankara Film Festivalleri'nde "En İyi Kadın Oyuncu" ödüllerine layık görüldü.

Hemen ardından yine bir Cemal Şan filmi olan "Acı" ile de yeniden Erzurum Film Festivali'nde "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünün sahibi oldu.

 Güzel oyuncu transparan kıyafeti ile poz verdi: Nesrin Cavadzade sosyal medya paylaşımında frikik vermemek için bakın ne yaptı - Resim : 4

Bu filmin ardından, ara verdiği televizyon kariyerine, "Samanyolu" adlı dizi ile devam etti.

 2011 yılı itibariyle "Al Yazmalım" dizinde oynamaya başladı. Aynı yıl içinde Hasan Tolga Pulat'ın yönettiği "Güzel Günler Göreceğiz" ve Murat Saraçoğlu'nun yönettiği "Yangın Var" filmlerinde başrol oynadı.

2012 yılında "Ağır Roman"ın televizyon uyarlaması olan "Ağır Roman Yeni Dünya" dizisindeki Kara Leyla rolüyle yer aldı.

2014 yılında “Küçük Ağa” adlı dizide Sarp Levendoğlu, Birce Akalay, Zeki Alasya, Emir Berke Zincidi, Ruhsar Öcal, Remzi Evren, Kayhan Yıldızoğlu ile beraber rol aldı.

 Güzel oyuncu transparan kıyafeti ile poz verdi: Nesrin Cavadzade sosyal medya paylaşımında frikik vermemek için bakın ne yaptı - Resim : 5

 18 Mart 2015 tarihinde vizyona giren ve yönetmenliğini Özhan Eren’in yaptığı “Son Mektup” adlı sinema filminde Tansel Öngel ile başrolde oynadı.

Ünlü isim Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Şahika karakteriyle büyük beğeni toplamıştı.

Etiketler: nesrin cavadzade