F. Bahçe Genel Sekreteri Burak Kızılhan'dan Galatasaray'a: Kendini Şampiyon Sanan Takım

Fenerbahçe'nin olağan seçimli genel kurulunda konuşan sarı lacivertli kulübün genel sekreteri Burak Kızılhan, Süper Lig'de geride kalan sezonla ilgili Galatasaray'a yönelik sert ifadeler kullandı.

F. Bahçe Genel Sekreteri Burak Kızılhan'dan Galatasaray'a: Kendini Şampiyon Sanan Takım

Fenerbahçe'de gergin geçen kongre devam ediyor. Ali Koç ile Aziz Yıldırım'ın başkan adayı olduğu Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısında konuşma sürüyor. 

Genel kurulda söz alan, Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Kızılhan, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu'nu okurken ezeli rakipleri Galatasaray'a yönelik sert sözler sarf etti. Kızılhan, "Kendisi şampiyon sanan takımın sahasında kazanarak gerçek şampiyonun kim olduğunu gösterdik." dedi.

Rakiplere Farklı, Bize Farklı Mücadele Eden Takımlarla...

Rakiplere farklı, bize farklı mücadele eden takımlarla savaşarak tarihin en karakterli takımını oluşturduk. Rakiplerimiz desteklenirken biz her zaman aşağıya çekildik. Ancak oyuncularımız yılmadılar ve "Nasıl olsa olmayacak' demeden sonuna kadar mücadele ruhlarını ortaya koydular.

Kendisini Şampiyon Sanan Takım...

Son noktayı ise kendisini şampiyon sanan takımın sahasında kazanarak, hem de hakem hatalarıyla eksik kalmışken, sadece rakibimizin değil, tüm spor kamuoyunun gözleri önüne sererek koydular. Gerçek şampiyonun kim olduğunu gösteren bu tarihin en değerli takımını alınlarından öpüyoruz.