Eve faturası gelenler hemen baksın! Tek tıkla 150 TL hediye!

Müşterilerini memnun etmek isteyen bankalar kampanya duyurularını yapmaya devam ederken Yapı Kredi bankasından yüzleri güldüren kampanya duyurusu geldi.

Eve faturası gelenler hemen baksın! Tek tıkla 150 TL hediye!

Yeni yılın gelmesinin ardından artan fiyatlar en çok faturalara yansırken özellikle de kış aylarında vatandaşın sırtındaki en büyük yük eve gelen faturalar oldu. Doğalgaz faturası cep yakmaya devam ederken Yapı Kredi bankası tarafından yapılan kampanya duyurusu oldukça dikkat çekti. 

Müşterilerini memnun etmek isteyen bankalar kampanya duyurularını yapmaya devam ederken Yapı Kredi bankasından yüzleri güldüren kampanya duyurusu geldi. Yapı Kredi bankası müşterilerine özel kampanya detayları resmi internet sitesi üzerinden duyurulurken detaylar oldukça merak edildi. 

YAPI KREDİ BANKASI TALİMATI VERDİ!

Faturasına otomatik ödeme talimatı veren müşterilere özel yapılan kampanya duyurusu vatandaşların dikkatini çekti. Yapı Kredi bankası tarafından verilen bilgiler doğrultusunda  3 yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 100 TL hediye edileceği bilgisi verildi. 

150 TL HEDİYE EDİLECEK!

Yapı Kredi bankası tarafından yapılan kampanya duyurusu doğrultusunda 3 yeni otomatik ödeme talimatı veren müşterilere 100 TL puan hediye edileceği belirtilirken ayrıca kredi kartıyla 3 otomatik ödeme talimatı veren müşterilere de 50 TL daha puan hediye edileceği belirtildi. Toplamda Yapı Kredi bankası tarafından müşterilere 150 TL hediye edileceği aktarıldı. Yapı Kredi bankası tarafından kampanya detayları ve koşullarına yer verilirken şu şekilde yer aldı;

 • 11 Şubat – 10 Mart 2023 tarihleri arasında, müşterilerimizin verecekleri 3 yeni talimat için 100 TL puan kazanabileceklerdir.
  Kampanya kapsamında kredi kartlarınızdan vereceğiniz 3 yeni otomatik ödeme talimatı için toplamda 50 TL ekstra puan kazanılacaktır.
 • Kampanyaya katılım için; TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470’e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.
 • Sistemimizde kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.
 • Kampanya, sadece yeni tanımlayacağınız fatura ve HGS talimatları için geçerlidir. Daha önceden tanımlı talimatlar iptal edilip yeniden verilirse, kampanya kapsamına dahil edilmez.
 • Kampanya boyunca verilen her talimat için 11 Şubat – 10 Nisan 2023 tarihleri arası, ilgili fatura/faturalar en az 1 kez otomatik olarak ödenmelidir.
 • Kampanya boyunca verilen her talimat için, kampanya bitiş tarihinden sonraki 6 ay boyunca talimatın geçerli olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 15 Nisan 2023 tarihinde kredi kartınıza veya banka kartınıza yansıtılacaktır. Puanları yansıtılması 2 iş gününe kadar sürebilir.
 • Ödüllendirme yapılabilmesi için ödüllendirme tarihinde müşterinin en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı veya banka kartının olması gerekmektedir.
 • Aynı abone numarası için birden fazla kez otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda bu talimatlardan sadece bir tanesi için ödül kazanılacaktır.
 • Kampanya başlangıcından en fazla altı ay öncesine kadar iptal edilmiş otomatik fatura ödeme talimatlarının, kampanya dönemi içerisinde tekrar verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.
 • Kampanya döneminden en fazla altı ay öncesine kadar birinci derece yakını adına talimatlı olan fatura ödeme veya HGS talimatlarının, iptal edilip tekrar talimat verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.
 • Cep telefon faturası için verilen talimatlarda numara taşınabilirliği uygulaması dahilinde operatör değiştirilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, sadece son talimat için müşteriye ödül verilecektir.
 • Kampanya dahilinde sadece cep telefonu, doğalgaz, elektrik, su, internet ve HGS talimatları ödüllendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında Hızlıcep talimatları ödüllendirilmeyecektir.
 • Bir müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir ve en fazla 150 TL ödül kazanabilir.
Etiketler: kampanya