Deniz Akkaya'dan Şok İddia: Kızı Balkona Kilitledi, Fiziken Saldırdı

Deniz Akkaya, sosyal medya platformu X hesabından yaptığı açıklamayla dikkat çekici bir iddiada bulundu. Eski manken, kızı Ayşe'nin kendisine saldırıp ardından balkona kilitlediğini söyledi. Deniz Akkaya, “Anne olmak bu değil ve olmamalı. Allah tüm annelere sabır versin” dedi.

Deniz Akkaya'dan Şok İddia: Kızı Balkona Kilitledi, Fiziken Saldırdı

Eski manken ve sunucu Deniz Akkaya, kızı Ayşe’nin saldırgan bir tutum sergilediğini ve kendisini 1,5 saat balkona kilitlediğini iddia etti. Bu durum karşısında yaşadığı şoku ve üzüntüyü sosyal medya platformu X hesabından paylaştı. Açıklamasında, anne olmanın böyle bir şey olmaması gerektiğini vurgulayan Deniz Akkaya, tüm annelere sabır diledi.

Deniz Akkaya, Kızı Tarafından Balkona Kilitlendi

Deniz Akkaya'nın kızı Ayşe Akkaya
Deniz Akkaya'nın kızı Ayşe Akkaya

3 kez 112'yi Aramam Neticesinde Kurtarıldım

Eski eşini “bir ruh hastası” diye anan Deniz Akkaya, kızı için verdiği velayet savaşının bir ömür sürdüğünü ifade etti ve mesajının tamamında şu iddialarını dile getirdi:

“1997 senesinde başlayan kariyerin ve çok mutlu bir hayatın akabinde son derece yanlış bir baba seçimi ile hamile kaldım ve hayatım resmen kabusa döndü.

Bir ruh hastası ile verdiğim velayet savaşı bir ömür sürdü.

Az önce 16 senedir resmen tek başıma baktığım kızımın benden ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirdim.
benden habersiz yurtdışı planları ve fazlasını bulmam neticesinde telefona el koydum.

Fiziken bana saldırması yetmediği gibi beni 1.5 saat balkona kitledi. Komşuların ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca 3 kez 112'yi aramam neticesinde kurtarıldım.

Polislere de karşı çıkan sonrasında birde hızını alamayıp bana itibar suikastı yapan bu ruh haline, ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim.

Biz nerede hata yaptık biliyor musunuz? Kontrolsüzce severek.

Anne olmak bu değil ve olmamalı.

Allah tüm annelere sabır versin.”

Bilip Bilmeden Yorum Yapmayın

Bir sonraki mesajında gelen bazı yorumlara tepki gösteren Akkaya, şu ifadeleri kullandı:

“Bazı gerizekalılar benim hayatımı yaşamazken boş yapıyor!!! Beni saatlerce balkona kitleyen kızım, polisleri aramaya cesaret edemez derken aramam neticesinde gelen ekiplere çıkardığı zorluk yetmedi birde beni dövdü diyerek itibar suikastine geçti. Ben bu hayatı, birileri üstünde tepinsin diye inşa etmedim. Bilip bilmeden bu hayatı yorum yapmayın!!!”

Deniz Akkaya'dan Şok İddia: Kızı Balkona Kilitledi, Fiziken Saldırdı - Resim : 3

Deniz Akkaya'dan Şok İddia: Kızı Balkona Kilitledi, Fiziken Saldırdı - Resim : 4

 

 

Etiketler: Deniz Akkaya, Saldırı