CBC SPORT nasıl izlenir: CBC SPORT uydu ve frekans bilgileri nelerdir? CBC SPORT nasıl ayarlanır?

CBC Sport, özellikle UEFA Avrupa Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans Ligi maçları internet üzerinden ve uydudan yayınlanıyordu. Avrupa, Asya ve Amerika kıtasında yayınları bulunan bu kurum, Avrupa maçlarını naklen seyircilere sunuyordu. Peki, Kanada menşeili CBC Sport nasıl izlenir? CBC Sport nasıl izlenir? CBC SPORT uydu ve frekans bilgileri nelerdir? Nasıl ayarlanır? İşte CBC Sport ile ilgili bütün merak edilen ayarlar ve bilgiler.

CBC SPORT nasıl izlenir: CBC SPORT uydu ve frekans bilgileri nelerdir? CBC SPORT nasıl ayarlanır?

UEFA Konferans Ligi'nde oynanan maçların ardından, CBC sport nasıl izlenir? CBC SPORT uydu ve frekans bilgileri nelerdir? Nasıl ayarlanır? sorularının yanıtları merak konusu oldu. Futbolseverler için merak edilen soruların yanıtlarını derledik.

CBC SPORT'u televizyonuna ayarlamak isteyen kişiler, CBC sport nasıl izlenir? CBC SPORT uydu ve frekans bilgileri nelerdir? Nasıl ayarlanır? sorularının cevaplarını arıyor. İşte detaylar...

CBC SPORT NASIL İZLENİR?

CBC Sport'u izlemek için çanak anetinin AzerSpace 1/Africasat 1a uydusuna ayarlı olması gerekir.

CBC SPORT UYDU VE FREKANS BİLGİLERİ NELERDİR?

AzerSpace 1/Africasat 1a uydusuna dönük çanak anteni varsa uydu cihazın kurulum menüsünden ayarlama yapılmalıdır.

Frekans ekle menüsünü açtıktan sonra uydu ismi kısmında "AzerSpace 1/Africasat 1a" seçilmelidir.

Uydu seçimini yaptıktan sonra bir alt kısmında bulunan frekans kısmına 11134 sayısını girilmeli ve polarizasyon kısmında H - Yatay seçilmelidir.

Sembol kısmına 27500 sayısını girildikten sonra FEC değeri değiştirilmemelidir. Çünkü bir çok uydu cihazı FEC değerini otomatik seçmektedir. Yine de FEC değerini değiştirmek isteyenler için CBC Sport TV yayınının FEC'i 5/6'dır.

Bütün frekans değerlerini düzgün girdikten sonra aramayı başlatıp yayınları izleyebilirsiniz.

Etiketler: CBC SPORT