Bayern Münih - Galatasaray maçı nasıl izlenir? Şifresiz yayın kanalı ve detaylar

Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu’nda Bayern Münih ile deplasmanda karşılaşacak. Maçın yayın hakları Exxen’de bulunuyor. Ancak maçı şifresiz olarak izlemek isteyenler için bir alternatif de var

Bayern Münih - Galatasaray maçı nasıl izlenir? Şifresiz yayın kanalı ve detaylar

Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde zorlu bir deplasmana çıkıyor. Sarı-kırmızılı ekip, A Grubu’nun 4. haftasında Almanya’nın güçlü takımı Bayern Münih ile Allianz Arena’da mücadele edecek. Galatasaray, grubun ilk maçında evinde 3-1 kaybettiği rakibini yenerek gruptan çıkma şansını artırmak istiyor.

Bayern Münih - Galatasaray maçı 8 Kasım Çarşamba günü saat 23.00’te başlayacak. Maçın yayın hakları Exxen’de bulunuyor. Exxen aboneleri, maçı canlı olarak izleyebilecek. Exxen aboneliği olmayanlar ise maçı satın alarak izleyebilecek.

Ancak maçı şifresiz olarak izlemek isteyenler için bir alternatif de var. Azerbaycan kanalı CBC Sport, Bayern Münih - Galatasaray maçını hem uydudan hem de YouTube’tan şifresiz olarak yayınlayacağını duyurdu. Uydudan izlemek için frekans ayarlarını değiştirmek gerekiyor. YouTube’tan izlemek için ise VPN kullanmak gerekiyor.