Ateş Kuşları 24.bölüm fragmanı

Ateş Kuşları dizisinin 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 22 Eylül Cuma günü atv’de ekrana gelecek

Sitene Ekle

Ateş Kuşları, Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri olarak izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Dizinin 23. bölümünde, GülAyşe ve Barbaros’un başına gelen büyük talihsizlik, izleyenleri şoke etmişti. Ateş Kuşları 24. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Ateş Kuşları 24.bölüm ne zaman yayınlanacak, hangi gün saat kaçta?

Ateş Kuşları dizisinin 24. bölümü, 24 Eylül Cuma günü saat 20:00’de atv’de yayınlanacak.

Ateş Kuşları 24. Bölüm Fragmanını Nereden İzleyebilirim?

Ateş Kuşları dizisinin 24. bölüm fragmanını, BURAYA TIKLAYARAK izleyebilirsiniz.

Ateş Kuşları hakkında bilmeniz gerekenler

Televizyon ekranlarında izleyiciyle buluşan dizilerden biri de Ateş Kuşları’dır. Dizi, Bozdağ Film’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Benal Tairi, Gökhan Ayiz, Yıldız Aşanboğa ve Bülent İşbilen’in yaptığı, senaryosunu ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in kaleme aldığı bir projedir. Dizi, dram türünde olup, yıllar önce bir yangında ailesini kaybeden ve birbirlerine tutunarak hayatta kalmaya çalışan beş kardeşin hikayesini konu almaktadır.

Oyuncu Kadrosu

Ateş Kuşları dizisinin başrollerinde Ilayda Alişan, Görkem Sevindik, Hande Soral, Burak Tozkoparan ve Serkan Ercan yer almaktadır. Dizinin diğer oyuncuları arasında Nizam Namidar, Ahmet Saraçoğlu, Gonca Cilasun, Erdem Şanlı, Emir Çubukçu, Onat Bulut ve Lilya Irem Salman gibi isimler bulunmaktadır. Dizideki karakterlerin isimleri ve rolleri şöyledir:

Gülayşe (Ilayda Alişan): Ateş Kuşları’nın en küçük kardeşi ve tek kızıdır. Babasının yokluğunda annesiyle büyümüştür. Annesinin ölümünden sonra kardeşlerine annelik yapmaya çalışmıştır. Hayat dolu, cesur ve güzel bir genç kızdır. Babasının kim olduğunu öğrenmek için yola çıkar.
Ali (Görkem Sevindik): Ateş Kuşları’nın en büyük kardeşi ve lideridir. Kardeşlerine bakabilmek için çok erken yaşta çalışmaya başlamıştır. Zeki, cesur ve sorumluluk sahibi biridir. Gülayşe’nin babasını bulma çabasına destek olur.
Mercan (Hande Soral): Ateş Kuşları’nın en yakın arkadaşıdır. Gülayşe’yi kardeşi gibi sever. Hayatını güzellik salonunda çalışarak kazanmaktadır. Neşeli, sempatik ve fedakar biridir. Ateş Kuşları’nın her zaman yanındadır.
Barbaros (Burak Tozkoparan): Gülayşe’nin hayatının aşkıdır. Zengin ve güçlü bir ailenin oğludur. Babasıyla sorunları vardır. Asi, tutkulu ve yakışıklı bir genç adamdır. Gülayşe’yi korumak için elinden geleni yapar.
Menderes (Serkan Ercan): Gülayşe’nin babasıdır. Zengin ve saygın bir iş adamıdır. Geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır.

Konusu

Ateş Kuşları dizisinin konusu şöyledir:

Ateş Kuşları, yıllar önce bir yangında ailesini kaybeden beş kardeştir. Kardeşler, yangından sonra kendilerine Köksüzler adını vermiştir. Köksüzler, birbirlerine tutunarak hayatta kalmaya çalışmaktadır. Köksüzler’in en küçük kardeşi ve tek kızı olan Gülayşe, babasının kim olduğunu öğrenmek için yola çıkar. Gülayşe, babasının zengin ve güçlü bir iş adamı olan Menderes olduğunu öğrenir. Bu sırada Gülayşe, Menderes’in oğlu olan Barbaros’a aşık olur. Gülayşe ve Barbaros’un aşkı, iki aile arasında büyük bir savaşın fitilini ateşler2.

Nerede Çekiliyor?

Ateş Kuşları dizisinin çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilmektedir. Dizinin bazı sahneleri ise Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde çekilmektedir1.

Uyarlama Mı?

Ateş Kuşları dizisi, orijinal bir senaryoya dayanmaktadır. Dizi, herhangi bir kitap, film veya yabancı diziden uyarlama değildir1.

Ateş Kuşları dizisi ne zaman başladı?

Ateş Kuşları dizisi, 13 Ocak 2023 tarihinde ATV’de yayın hayatına başladı.

Ateş Kuşları dizisinin yapımcısı kimdir?

Ateş Kuşları dizisinin yapımcısı Bozdağ Film’dir.

Ateş Kuşları dizisinin başrol oyuncuları kimlerdir?

Ateş Kuşları dizisinin başrol oyuncuları Ilayda Alişan, Görkem Sevindik, Hande Soral, Burak Tozkoparan ve Serkan Ercan’dır.