Ankara'da ikinci el araç alacak olanlar dikkat! O banka 2018 model Dacia aracı, 97 bin TL'den satışa sundu! Ankara ikinci el araç fiyatları

Artan araç fiyatlarına karşın elinde bulunan icralık araçları satılığa çıkaran Türkiye Ekonomi Bankası, Ankara ilinde bulunan veya araç satın almak için Ankara’ya gidebilecek olan tüketiciler için üç yeni satılık araç ilanı yayınladı. İşte Türkiye Ekonomi Bankası’nın ihale yolu ile satışa sunduğu ikinci el araçlara ilişkin ayrıntılar…

Ankara'da ikinci el araç alacak olanlar dikkat! O banka 2018 model Dacia aracı, 97 bin TL'den satışa sundu! Ankara ikinci el araç fiyatları

Döviz kurlarında ve altın fiyatlarında gözlenen yukarı yönlü hareketlerden dolayı hali hazırda zamlı fiyatlardan satışa sunulan sıfır kilometre ve ikinci el araçlar, yeni döneme girilmesi ile birlikte ortaya çıkan çip krizinden sonra yeni zamlara maruz kaldı. Bu durum karşısında mağdur olan tüketicilere ve yatırımcılara destek olmak isteyen Türkiye Ekonomi Bankası, Ankara’da bulunan üç aracı, ihale yolu ile satışa çıkardığını duyurdu.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI ANKARA DACIA ARAÇ SATIŞI!

Türkiye Ekonomi Bankası, Ankara ilinde yaşayan veya Ankara ilinde uygun fiyatlı araç bulması durumunda şehre gitmekte problem yaşamayacak olan tüketiciler ve yatırımcılar için yeni bir ihale düzenlediğini duyurdu. Banka, kendi kontrolünde bulunan “Tebcetelem” platformu üzerinden düzenlemiş olduğu ihaleye ilişkin ayrıntıları paylaştı.

Türkiye Ekonomi Bankası’nın ihale yolu ile satışa çıkardığı ilk aracın 2018 model Dacia olduğu öğrenildi. Banka, Tebcetelem üzerinden yayınladığı ihale şartlarında, ihale başlangıç bedelinin 97 bin 500 TL, teminat bedelinin ise 39 bin TL olduğunu bildirdi.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI ANKARA PEUGEOT 301 SATIŞI!

Türkiye Ekonomi Bankası’nın ihale yolu ile satışa sunduğu ikinci aracının 2014 model Peugeot 301 olduğu öğrenildi. İhale detaylarını Tebcetelem üzerinden yayınlayan Türkiye Ekonomi Bankası, ihale başlangıç bedelini 90 bin TL, teminat bedelini ise 30 bin TL olarak belirledi.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI ANKARA FORD FIESTA SATIŞI!

Türkiye Ekonomi Bankası’nın ihale yolu ile satışa sunduğu üçüncü aracının Ford Fiesta olduğu öğrenildi. Tebcetelem üzerinden duyurulan ihalenin başlangıç bedeli 105 bin 750 TL, teminat bedeli ise 42 bin 300 TL olarak belirlendi.

Etiketler: teb, araç satışı