Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı geçirdikleri kazanın ardından hastanede tedavi altında! Hacı Sabancı da çifti yalnız bırakmadı!

Denizde yaşadıkları kaza sonrasında tedavi amacıyla İstanbul'a getirilen Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı'nın yakınları ve sevdikleri, hastaneye ziyarette bulundu. Haberi aldıklarında Hacı Sabancı, Ömer Sabancı, Güler Sabancı gibi önemli isimler hemen hastaneye koştu.

Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı geçirdikleri kazanın ardından hastanede tedavi altında! Hacı Sabancı da çifti yalnız bırakmadı!

Yunanistan'da denizde yaşadıkları kaza sonrasında önce Bodrum'a, ardından Sağlık Bakanlığı'nın ambulans uçağıyla İstanbul'a getirilen Sabancı çifti, şu an Amerikan Hastanesi'nde tedavi görüyor.

 HACI SABANCI VE ÖMER SABANCI DA HASTANEYE KOŞTU

Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı geçirdikleri kazanın ardından hastanede tedavi altında! Hacı Sabancı da çifti yalnız bırakmadı! - Resim : 2

Çiftin yakınları ve sevenleri de hastaneye gelerek "geçmiş olsun" ziyaretinde bulunuyor. Bu kapsamda, Sabancı ailesinden Ömer Sabancı, Hacı Sabancı ve Özcan Sabancı ile Demirören Holding Yönetim Kurulu Üyesi Fikret Tayfun Demirören ve eşi Reyhan Demirören hastaneye gelerek ziyaret gerçekleştirdi.

GÜLER SABANCI: ÇOK ŞÜKÜR

Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı geçirdikleri kazanın ardından hastanede tedavi altında! Hacı Sabancı da çifti yalnız bırakmadı! - Resim : 3

Güler Sabancı ve Sema Doğan da hastaneye gelerek ziyarette bulundu. Ziyaret sonrası hastaneden ayrıldığı esnada Güler Sabancı’ya gazetecilerin sağlık durumları nasıl şeklinde sorusuna Güler Sabancı “Çok şükür” şeklinde cevap verdi.

KAZA NASIL OLDU?

Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı geçirdikleri kazanın ardından hastanede tedavi altında! Hacı Sabancı da çifti yalnız bırakmadı! - Resim : 4

Yunanistan'da tatilde olan iş insanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, denizde zodyak botla kayalıklara çarptı. Ağır yaralanan çift, ilk müdahalenin ardından Bodrum'a sonra da Sağlık Bakanlığı'na ait ambulans uçak ile İstanbul'a sevk edildi. 

Edinilen bilgiye göre, eşi Vuslat Doğan Sabancı ile denizde kaza geçiren Ali Sabancı, deniz yoluyla Bodrum'a getirildi. Buradan Sağlık Bakanlığı’nın ambulans uçağı ile alınarak İstanbul'daki Amerikan Hastanesi’ne sevk edilen Sabancı tedavi altına alındı.

Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı geçirdikleri kazanın ardından hastanede tedavi altında! Hacı Sabancı da çifti yalnız bırakmadı! - Resim : 5

 Ali Sabancı'nın ardından, eşi Vuslat Doğan Sabancı da İstanbul’a getirilerek tedavi altına alındı. Eşinin bulunduğu Amerikan Hastanesi’ne nakledilen Vuslat Doğan Sabancı tedavi altına alındı.