2024 Survivor Şampiyonu Kim Oldu? Düğüm Çözüldü İşte Şampiyon Olan Genç İsim

2024 Survivor All Star Şampiyonu bugün müthiş bir final bölümü ile belli oldu. Finalistlerden olan Ogeday Girişken Survivor şampiyonu oldu. Finalistler arasında Batuhan Karacakaya, Nefise Karatay, Seda Ocak ve Ogeday Girişken bulunuyordu.

2024  Survivor Şampiyonu Kim Oldu? Düğüm Çözüldü İşte Şampiyon Olan Genç İsim

2024 Survivor All Star'da büyük gün geldi çattı. 2024 Survivor şampiyonluğunda düğüm bu gece çözüldü. Survivor 2024 Şampiyonu bugünkü final bölümü ile belli oldu. Survivor 2024 Şampiyonu Ogeday Girişken oldu. 

2017 yılında yapılan Ünlüler - Gönüllüler sezonunda da şampiyon olan Ogeday, ikinci şampiyonluğunu bu gece İstanbul'da yapılan finalde kazandı.

Detaylar geliyor...

2024  Survivor Şampiyonu Kim Oldu? Düğüm Çözüldü İşte Şampiyon Olan Genç İsim - Resim : 1
Survivor 2024 şampiyonu Ogeday Girişken oldu

Batuhan Karacakaya: Elimden Geleni Yapmak İçin Geldim Buraya

Batuhan Karacakaya, "Bugün Survivor'da yeni bir defter açılıyor. Bunun ilk sayfasını biz yazacağız. Şimdiden heyecanlıyım. Bir an önce oyuna geçmek istiyorum. Yeni bir sistem, finaldeyim. Burada hedefim tabii şampiyonluk. Olursa çok güzel olur ama olmazsa da canımız sağolsun. Elimden geleni yapmak için geldim buraya. Son bireysel başladığından beri güzel bir performansım olduğunu düşünüyorum. Kendimi yakaladım. Başından beri %100 Batuhan'ı bir türlü yakalayamıyorum demiştim ama bireysele geçtiğimizden beri kendime özgüvenim çok arttı. Bugün de güzel bir uyku çektim. Kendimi iyi hissediyorum. Bir an önce oyuna çıkmak istiyorum. Nefise inanılmaz bir rakip. Başarılar diliyorum herkese" ifadelerini kullandı.

Seda Ocak: Kim Şampiyon Olursa Sevineceğim

Seda Ocak, "Öncelikle şunu söyleyeyim; buradaki herkesin ayağına sağlık. Kimin kimi desteklediğinin önemi yok. Bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz. Hayal ettiğimiz güne kavuştuk. Şunu yürekten söyleyebilirim ki; Kim şampiyon olursa, hiçbir şekilde gözüm kalmayacak. Kim şampiyon olursa sevineceğim. Hepimiz elimizden geleni yaptık ve hepimiz bugün yine elimizden geleni yapacağız. Ben zaten dün hayalime kavuştum. Çocuklarımın gözü önünde yarışmak istiyordum. Bugün bir kez daha nasip oldu. Yine elimden geleni yapacağım. Rakibim efsane bir adam. 2 sezon birlikte yarıştık. Sırt sırta mücadele ettik. Son oyumuz belki bilmiyorum, birlikte oynayacağız. Sakatlık olmayan bir oyun olsun" dedi.

Nefise Karatay: Heyecanlıyım

Nefise Karatay, "İnanılmaz bir sezonu geride bıraktık. Gerçekten çok zordu ve son 4'e kalmayı başarabildim. Elimden geleni yaptım. Belki 2 sezon üst üste geldim ama bu sezon kendimi daha iyi hissediyordum. Şu anda açık konuşmak gerekirse heyecanlıyım. Çünkü binlerce insan var burada. Sevenlerim, ailem burada. Rakibim Batuhan, kolay bir rakip değil tabii ki. Burada Ogeday'ın da dediği gibi stresi yönetebilen kazanacak. Umarım o kupaya ulaşabilirim." şeklinde konuştu.

Ogeday Girişken: Kupayı 2. Kez Kaldırmak İstiyorum

Ogeday Girişken

Ogeday Girişken, "Öncelikle gelen herkese hoş geldiniz demek istiyorum. İyi ki varsınız çünkü bu sene performans senesi. Açıklandığında hepimizin hayali burada sizler karşısında yarışabilmek ve bu atmosferi tadan ilklerden olmak istiyorduk." dedi. Kupayı 2. kez kaldırmak için duygularını bir kenara bırakıp elinden geleni yapacağını söyleyen Ogeday, sözlerine şöyle devam etti: Bugün sizlere güzel maçlar izleteceğiz inşallah. Elimizden gelen her şeyi yapacağız. Biz dördümüz birer şampiyonuz. Burada birisi sadece kupayı kaldıracak. Bu atmosferde yarışacak olduğumuz için hem çok heyecanlıyız hem de çok gururluyuz. İyi ki geldiniz, iyi ki varsınız. Açık konuşmak gerekirse dün ailelerimizle diğer yarışmacı arkadaşlarımız karşısında yarıştık. O bile çok heyecanlı ve çok güzel bir duyguydu. Tabii ki böyle olabileceğini tahmin edebiliyorduk ama tahminlerimizin de üstünde bir katılım oldu. Çok mutluyuz. Bu kadar insanın arasında, ellerimiz ayaklarımız dolanmasa iyidir. Bugün sadece atabilen değil, stresi yönetebilen de aslında üst tura çıkacak. Daha önce de söylemiştim; hedeflerimi basamak olarak koydum. Bugün Seda ablayla oynayacağız. Çok güçlü bir yarışmacı, tartışmaya açık bile değil. Onunla çok güzel 2 sezon geçirdim ve bu sene de ekstra bir sezonumuz oldu onunla ama o da kazanmak istiyor ben de kazanmak istiyorum. Duygusal bir maç olacak belki ama tamamıyla onu bir köşeye bırakıp kendimizi son ikiye çıkartmak için mücadele edeceğiz. Kendime çok güveniyorum, çok istiyorum. Açık konuşayım tekrardan çok odaklı geldim. Elimden gelen her şeyi yapacağım. O kupayı ikinci kez kaldırmak istiyorum.

Çok Okunanlar