2015'te yayınlanan dizinin kehanetleri bir bir çıkıyor! İsrail-Hamas savaşını yıllar önce bilmiş

Dünya genelindeki olayları önceden tahmin eden ve birçok kehaneti gerçekleşen "The Simpsons" dizisine rakip olarak ortaya çıkan İsrail yapımı bir dizi, izleyicilerin dikkatini çekiyor. Bu dizi, detaylı bir şekilde planlanmış bir senaryo ile olayları önceden görmüş gibi görünüyor. İlginç bir şekilde, bu öngörüler genellikle fark edilmiyor veya hafife alınıyor. The Simpsons'a benzer bir sezgi gücüne sahip olan bu dizi, izleyicileri şaşırtmaya devam ediyor. İşte kehanetleri...

2015'te yayınlanan dizinin kehanetleri bir bir çıkıyor! İsrail-Hamas savaşını yıllar önce bilmiş

Dünya çapında popüler olan The Simpsons dizisi, İsrail yapımı Fauda dizisi ile yer değiştiriyor. Fauda, 7 Ekim 2023’teki Hamas-İsrail çatışmalarını önceden tahmin ettiği için dikkat çekiyor.

FAUDA DİZİSİNİN ÖNGÖRÜLERİ

 İsrail-Gazze savaşı tüm dünyayı etkilerken, Fauda dizisi bu olayları önceden tahmin etmiş gibi görünüyor. 2015 yılında yayınlanan bu dizi, özellikle İran’ın duruşunu ele alarak bugünkü savaşın başlangıcında ve devamında yaşanacakları öngörüyor.

2015'te yayınlanan dizinin kehanetleri bir bir çıkıyor! İsrail-Hamas savaşını yıllar önce bilmiş - Resim : 1

DİZİDEKİ SAHNELER SAVAŞI ÖNCEDEN PLANLAMIŞ MI?

 Fauda dizisindeki sahneler, savaşın planlı olup olmadığı sorusunu gündeme getiriyor. Dizideki diyaloglar, bugün yaşananlarla örtüşüyor ve Orta Doğu’daki güç dengelerini değiştirecek bir patlama öngörülüyor.

NETANYAHU’NUN SÖZLERİ VE FAUDA DİZİSİ

 İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’nun 7 Ekim 2023’teki saldırıdan iki gün sonra yaptığı konuşma, Fauda dizisindeki mesajlarla benzerlik gösteriyor. Netanyahu’nun “Vereceğimiz yanıt Orta Doğu’yu değiştirecek” sözleri, dizideki mesajlarla örtüşüyor.

2015'te yayınlanan dizinin kehanetleri bir bir çıkıyor! İsrail-Hamas savaşını yıllar önce bilmiş - Resim : 2

Çok Okunanlar