Yılbaşında verilecek büyük ikramiye belli oldu! Milli Piyango Yılbaşı biletleri ne kadar?

Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte Milli Piyango heyecanı da artmaya başladı. Milli Piyango Yılbaşı biletlerinin fiyatları belli oldu. 120 milyon TL büyük ikramiyeli Milli Piyango yılbaşı biletleri satışa çıktı. Detaylar haberimizde...

Yılbaşında verilecek büyük ikramiye belli oldu! Milli Piyango Yılbaşı biletleri ne kadar?

Büyük ikramiye tutarının 120 milyon TL ve dağıtılacak toplam ikramiye tutarı ise 670 milyon 760 bin TL olacağı yılbaşı çekilişi biletleri bayiler ve dijital platformlarda satışa sunuldu.

Bir Milli Piyango geleneği olan özel yılbaşı çekilişine geri sayım başladı. Yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye 120 milyon TL, dağıtılacak toplam ikramiye tutarı ise 670 milyon 760 bin TL olacak.

Bilet fiyatları tam 120 TL, yarım 60 TL ve çeyrek bilet 30 TL olarak belirlendi. Oyunseverler, yılbaşı biletlerini gezici bayi ve sabit bayilerin yanı sıra online olarak Milli Piyango internet adresi, Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması, diğer online platformlardan dijital bilet olarak alabilecek.

Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar devam edecek. Çekiliş sonucu 31 Aralık 2021 gecesi açıklanacak.

Dağıtılacak toplam ikramiye tutarının 670 milyon 760 bin TL olacağı çekiliş sonrası, oyunseverler, amorti sonuçları da dahil olmak üzere biletlerine ikramiye çıkıp çıkmadığını Milli Piyango internet sitesinden takip edilebilecek.