Yeşilçam'ın usta oyuncusu yoğun bakıma kaldırılarak entübe edildi Koronavirüse yakalanmıştı!

Yeşilçam'ın usta isimlerinden Muharrem Erdemir koronavirüse yakalanmıştı. Durumu ağırlaşan oyuncunun hastaneye kaldırıldığı ve entübe edildiği öğrenildi. Sağlık durumu hakkında yapılan açıklamalar ise...

Yeşilçam'ın usta oyuncusu yoğun bakıma kaldırılarak entübe edildi Koronavirüse yakalanmıştı!
04 Nisan 2021 - 12:57

Koronavirüse yakalanan usta oyuncu Muharrem Erdemir'in durumu ağırlaşınca hastaneye kaldırıldığı ve entübe edildiği öğrenildi. Muharrem Erdemir'in sağlık durumu hakkında açıklama yapan Onur Akay, usta sanatçının ailesi ile görüştüğünü söyleyerek şu ifadeleri kullandı: "Çok değerli dostumuz usta oyuncu Muharrem Erdemir, 4 gün önce Bağcılar Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Covid-19 testi pozitif çıkan Muharrem Ağabey, dün maalesef entübe edildi. Uzun süredir öksürük belirtisi varmış ama ailesi ile görüştüm ve doktora götürmeye ikna edememişler. Virüs akciğerlerini kaplamış ve akciğerlerinde problem olduğu da ortaya çıkmış. Muharrem Ağabey maalesef yoğun bakımda uyutuluyor ve vücudu oksijen kabul etmiyor. Ne olur dualarınızı esirgemeyin."

Muharrem Erdemir kimdir?

1964 yılında Sivasta dünyaya gelen Muharrem Erdemir, birçok dizi ve filmde rol aldı. Birçok reklam filminde de oynayan Muharrem Erdemir, bir dönem de Yeşilçam'a Gönül Verenler Derneği’nin başkanlığını yaptı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum