Yeni dizi Destan'dan efsane fragman!

ATV'nin merakla beklenen dizisi Destan'ın ilk fragmanı yayınlandı. Destan dizisinin konusu ne? Destan dizisi oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Detaylar haberimizde...

ATV'nin yeni dizisi Destan efsane bir şekilde geliyor. Hazırlık süreci neredeyse bir yıl süren, hikayesi, oyuncu kadrosu ve dekorlarıyla ATV'nin en iddialı yapımlarından biri olacak olan Destan'ın ilk fragmanı yayınlandı.

Hazırlık süreci neredeyse bir yıldır devam eden; hikayesi, oyuncu kadrosu ve dekorlarıyla ATV ekranında yeni sezonun en iddialı yapımlarından olmaya aday Bozdağ Film imzalı diziden ilk fragman geldi. Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; başrollerini Ebru Şahin ile Edip Tepeli’nin, yönetmenliğini Emir Khalilzadeh’in üstlendiği; senaryosunu Nehir Erdem ile Ayşe Ferda Eryılmaz’ın kaleme aldığı dizi çok yakında atv'de olacak.

"Destan" dizisi, Orta Asya’nın çetin bozkırlarında Gök Kağanı Korkut Han’ın yetim bıraktığı dillere destan savaşçı dağ kızı Akkız’la, yine Gök Sarayı’nda Korkut Han’ın öksüz bıraktığı Gök Tegini Batuga arasındaki destansı aşkı; bu iki garip kuşun sevdalarını kılıç, yüreklerini kalkan yaparak imkansızı başarmalarını konu alıyor.

Fragmanda Ebru Şahin'in ustalıkla ata binişi, ok atışı, kılıç kullanışı, dövüşmesiyle dikkat çekti.