Yasak Elma Reyting Birincisi Oldu İzleyiciden Büyük Darbe Yedi! Seyircinin Cezası Akıllarda Kaldı

Yasak Elma geçen sezon olduğu gibi aynı şekilde bu sezon da açık ara Fox TV’nin en başarılı dizisi konumunda bulunuyor. 5. Sezonun başlamasıyla birlikte bir anda izlenmelerin düşmesi ile birlikte izleyiciler artık dizinin devam etmeyeceğini düşünmeye başlamışlardı.

Yasak Elma Reyting Birincisi Oldu İzleyiciden Büyük Darbe Yedi! Seyircinin Cezası Akıllarda Kaldı

Yasak Elma geçen sezon olduğu gibi aynı şekilde bu sezon da açık ara Fox TV’nin en başarılı dizisi konumunda bulunuyor. 5. Sezonun başlamasıyla birlikte bir anda izlenmelerin düşmesi ile birlikte izleyiciler artık dizinin devam etmeyeceğini düşünmeye başlamışlardı. Fakat dizi bir anda atağa geçerek muhteşem bir şekilde yükseldi ve ilk sıraya çıkmayı başardı. Dizi her ne kadar da ilk sırada olsa da izleyici diziye farklı bir kulvarda dersini vermeyi bildi.

Adba TV dizilerin sosyal medya paylaşımlarını değerlendirerek her hafta başında açıklama yapıyor. Yapılan açıklamada dizinin sosyal medyada gerilerde kaldığı görülüyor. İzlenme rekorları kıran diznin neden bu kadar düşük bir şekilde sosyal medya etkinliklerinin karşılık bulduğu ise araştırılıyor.

Kalp Yarası İlk Sırada
 

Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin’in başrollerini paylaşmakta olduğu Kalp Yarası dizisi sosyal medya da açık ara ilk sırada bulunuyor.  

Yaz dizisi olarak ekranlardaki yerini alan dizi bir anda izleyicilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. İzlenme noktasında da oldukça üst seviyelerde olduğu görülen dizi zaman içerisinde rekabete dayanamayarak düşüşe geçti

 

Yasak Elma, yapılan açıklama ile birlikte 17 bin 582 paylaşımı bulunuyor. Buda diziyi 2. Sıraya itiyor. Fakat yakın zaman içerisinde değişim tabi ki bu sıralamada olabilir.

 

Etiketler: yasak, elma, sosyal medya

Çok Okunanlar