Yasak Elma Mert kimdir? Aslen nereli Zehra'dan boşandı Diziden ayrılıyor mu

FOX TV ekranlarında seyircisiyle buluşan Yasak Elma'nın oyuncu kadrosu merak edilip araştırılıyor. Dizide Mert karakterine hayat veren oyuncu Can Nergis kimdir? Aslen nereli? Evli mi? Zehra'dan boşanıyor diziden ayrılacak mı? Bütün detaylar haberimizde...

Yasak Elma Mert kimdir? Aslen nereli Zehra'dan boşandı Diziden ayrılıyor mu
08 Mart 2021 - 20:30
Yasak Elma dizisinde Zehra'nın kocası Mert karakterine hayat veren ünlü oyuncu Can Nergis son zamanlarda sevilen diziden ayrılacağı yönünde iddialarla gündeme geliyor. Zehra'yı dolandırıp şirket hisselerini aldıktan sonra ondan boşanmak istemiş ve Hasan Ali olaya el koyup Zehra'nın hisselerini Mert'ten zorla geri almıştı. 

Son bölümde de Çağatay ve Cansu'yu fotoğraflayıp tehditle para alan Mert, Hasan Ali'nin sağ kolu Sedai ve adamları tarafından darp ve tehdit edilip memleketine gönderilmişti. Önümüzdeki bölümlerde Mert karakterini görebilecek miyiz? Can Nergis'in diziden ayrıldığı iddiaları her ne kadar senaryonun gidişatıyla güçlense de sevenleri onu dizide görmeye devam etmek istiyor.
CAN NERGİS KİMDİR?

Can Nergis, 27 Mayıs 1985 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamlayan Can Nergis, üniversite eğitimi için İngiltere'nin başkenti Londra'ya gitti.

Daha sonra Uzak Doğu'ya giden Can Nergis Çin ve Tayland'da modellik yapmış, Tayland'da 8 yıl kalmış ve burada bir restoran açmıştır.

2011 yılında Türkiye'ye dönen Can Nergis, "Herşeye Rağmen" adlı dizi ile televizyon dünyasına adım attı. 2014 yılında "Paşa Gönlüm" adlı dizide rol alan genç oyuncu esas çıkışını Arka Sokaklar'da canlandırdığı rolle yakaladı. Ünlü oyuncu son olarak 2018'de ekranlara gelen 'Börü' dizisinde rol aldı.


HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

2020   Yasak Elma - Mert 
2018   Börü - Tolga Erlik 
2016-2017 Anne - Ali Arhan 
2016   Tatlı İntikam - Tolga 
2014-2015 Arka Sokaklar - Onur 


2014-2015 Maral: En Güzel Hikayem - Yiğit 
2014   Paşa Gönlüm - Fikret 
2012   Dila Hanım - İhsan
2011   Herşeye Rağmen - Mehmet Demir 

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum