Yasak Elma Mahmut kimdir? Aslen nereli Kaç yaşında Evli mi

FOX TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisinde oynayan karakterler merak edilip araştırılıyor. Dizide farklı karakterlerin ön plana çıkmasıyla bunlardan biri olan Mahmut karakteri de izleyenler tarafından oldukça merak edilmeye başlandı. Yasak Elma Mahmut kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? İşte oyuncu hakkında merak edilenler...

Yasak Elma Mahmut kimdir? Aslen nereli Kaç yaşında Evli mi
08 Mart 2021 - 20:40
FOX TV'de ekranlara gelen Yasak Elma dizisinin son dönemde hikayesinde yaşanan değişiklikler sayesinde diziye yeni karakterler dahil olmuştu. Bu yeni karakterlerden biri olan Mahmut da izleyenler tarafından oldukça merak ediliyor. Yasak Elma'da Mahmut karakterine hayat veren oyuncu Mert Altınışık hakkında merak edilenleri sizler için derledik.


YASAK ELMA'NIN MAHMUT'U, MERT ALTINIŞIK KİMDİR?
 

Mert Altınışık 14 Mayıs 1986, Bursa doğumludur. Bursa Uludağ Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Tiyatro oyunlarında sahne alan Mert Altınışık, ayrıca dizi oyunculuğu da yapıyor.

En uzun oynadığı dizi olan Beni Affet dizisinde Kemal karakterini canlandıran oyuncu bu diziyle tanınmaya başladı. 2019 yılında Hercai dizisinde yer aldı.

 

HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

2010 Türkan - Ahmet 

2010 Kavak Yelleri 

2011 Firar - Kemal

2011-2016 Beni Affet - Mehmet Kemal Kozan

2018 Meryem - Kaan 

2020 Yasak Elma - Mahmut

 

Rol Aldığı Bazı Tiyatro Oyunları

Bir Mucize Lazım Bana / Oyuncu - 2018      

Tiramisu / Oyuncu


YORUMLAR

  • 0 Yorum