En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Yasak Elma 73.Bölüm Fragmanı 16 Mart

Dizi 10.03.2020, 01:04
- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

FOX TV'nin skandal dizisi Yasak Elma dizisi 73. yeni bölümüyle 16 Mart 2020 Pazartesi akşamı FOX'ta olacak olan Yasak Elma'nın  yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak?

FOX TV'in  beğeniyle izlenen Yasak Elma dizisinin yeni bölümü 16 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut gibi ünlü oyuncularının yer aldığı yeni bölüm bu hafta yayınlanacak mı?

Yasak Elma 73.yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Yasak Elma 72.son bölüm özeti: Nadir’in ölümü herkesi derinden sarsarken, Şahika’nın onunla son dakika evlenmiş olması herkesin gündemine oturur.

Ender ve Caner, Şahika’nın yaptıklarını ortaya çıkarmak için var güçleriyle çalışırlar.

Halit’in hayat mücadelesi bir taraftan devam ederken, Şahika’nın şirketi ele geçirmesinin üzüntüsünü yaşar. Halit’in hayatı sürpriz bir haberle değişecekken, beklenmedik gelen biri de Yıldız’ın hayatını etkileyecektir.

Yasak Elma'nın genel konusu ne?: Zeynep ve Yıldız birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.

Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Yorumlar (0)