Yargı 6.bölüm fragmanı yayınlandı! İnci'nin katili izleyenleri şok etti!

Yargı 6.bölüm fragmanı yayınlandı. Yargı 5.bölümde neler oldu? KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yargı dizisinin yeni bölümü 24 Ekim Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle ekranlarda.

Sitene Ekle

Her bölümü büyük bir merakla beklenen Yargı dizisinin 6.bölüm fragmanı yayınlandı. İnci'nin katili ise son bölümde ortaya çıktı. Katili öğrenen Ceylin ise yıkıldı.

KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yargı dizisinin yeni bölümü 17 Ekim Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

CEYLİN VE ILGAZ'IN BÜYÜK OYUNU

Ceylin'e inandığını söyleyen Ilgaz ise Pars'ın bunlara inanmayacağını basit bir oyun kurup katili ortaya çıkarabileceklerini açıkladı. Bunu kabul eden Ceylin ise yeğeni Parla'ya ailenin bir arada olduğu bir anı kollamasını söyledi. Ve ikili katili bulmak için düğmeye bastı.

Herkesin evde olduğu bir anda Zafer'i arayan kişi, İnci'yi kimin öldürdüğünü gördüğünü ve 200 bin TL'yi çöp konteynerine bırakmasını söyledi. Telaşla Yekta'ya giden Zafer bunu yapmalarını söylerken; avukat temkinli davran deyip onu eve yolladı. Kendi ise taksiyle yola çıktı. Zafer'in konuştuklarını duyan Engin'in panik olması dikkat çekti.

Oyun kurdukları yerde bekleyen Ceylin ve Ilgaz ise taksiden inip parayı getiren kişinin Engin olduğunu gördü. Böylece Yargı'da haftalardır büyük bir heyecanla beklenen katilin Engin Tilmen olduğu ortaya çıktı. Sosyal medyada yaşananlara yorum yağdı.

YARGI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ceylin, babası Zafer tarafından evden atıldıktan sonra yolundan dönmez ve katili aramaya devam eder. Ilgaz ile birlikte yeni olayların içinde bulur kendisini. İnci'nin küpesinin Yektalarda çıkması gözleri oraya çevirir. Ilgaz, Yekta'nın oğlu ve Ilgaz'ın iş arkadaşı Engin'den şüphelenir. Ceylin'e göre Engin'den şüphelenmesi yanlıştır. Ilgaz, Ceylin'e bir fikir atarak savını gerçekleştirmeyi önerir. Bir tuzak kurarak katili yakalamayı planlar. Tuzak kurulur ve Ilgaz ile Ceylin beklemeye başlar.Bu sırada cezaevindeki Çınar kötü bir olay yaşar. Babası Metin'in içeri attığı bir suçlu intikam duygularıyla onu gözlemektedir. Fırsatını bulduğunda Çınar'a saldırır. Çınar, ilk hamleyi savuşturur. Boğuşmadan galip çıkar; fakat, adam yanında getirdiği delici aleti Çınar'a saplamayı başarır. Ilgaz ve Metin olayı öğrendiklerinde şoke olurlar. Soluğu hemen cezaevinde alırlar.