Yargı 5. bölüm 2. fragman yayınlandı! Çınar öldü mü? Katil belli olacak!

Yargı 5. bölüm 2. fragman yayınlandı. Sezona bomba gibi başlayan Yargı'da işler karıştı. Çınar öldü mü? İnci'nin katili Yargı'nın 5. bölümünde orataya çıkıyor mu? İşte 17 Ekim Pazar günü yayınlanacak olan Yargı 5. bölüm 2. fragmanı...

Sitene Ekle

Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in başrollerini paylaştığı Yargı'nın 5. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Yayınlandığı ilk günden itibaren izleyiciyi ekranlara kilitleyen dizi Yargı'da 5. bölümde neler yaşanacak? 17 Ekim Pazar akşamı yayınlanacak bölümde incinin katili ortaya çıkacağı iddia ediliyor.

Yargı 5. bölüm 2. fragmanda ailesi tarafından yalnız bırakılan Ceylin, Ilgaz’a isyan ederken Çınar, karıştığı kavga sonucu yaralanıyor. Ilgaz ise bu durumdan Pars’ı sorumlu tutuyor. Başından beri oğlunun yanında olmayan Metin’in "Çınar’a bir şey olursa asla kendimi affetmem" sözleri ve ondan özür dilediği anlar herkesi şaşırtırken yeni bölümde Kaya Ailesi’ni zor olaylar bekliyor.

KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yargı dizisinin yeni bölümü 17 Ekim Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Yargı dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Ece Yüksel, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

Yargı dizsinin konusu

Hayat yolculuğunda bazı düğümlerin çözülmesi imkansız gibi görünür. Ortaya çıkan her ipucu bizi gerçeğe adım adım yaklaştırır; ilmekleri tek tek açarız. Ancak çözdüğümüz düğümler her zaman mutluluk getirmez, sonunda büyük bir acının içinden geçmek zorunda kalırız.

Acı başka düğümleri getirir; onlar da daha zorlu yollara sokar bizi. Anlarız ki; hayatın kaderimize attığı ilmekler hiç bitmeyecektir...

Ceylin de Ilgaz da İnci’nin katilini bulmak için çabalarken, ailelerinden ve sevdiklerinden sınanırlar. Ceylin ailesini, Ilgaz ise kardeşi Çınar’ı geri dönüşü olmayacak bir biçimde kaybetmek üzeredir. Üstelik Pars da onların önüne bambaşka engeller koymaya kararlıdır.

Ceylin ve Ilgaz’ın kesişen yolları, artık bambaşka ve daha keskin bir dönemece girmek üzeredir. İnci’nin katilini ararken girdikleri macera, karşılarına çıkan zorlukları birlikte aşmaları sayesinde onları gerçeğe ulaştıracaktır. Ancak bu gerçek başta ikisi olmak üzere her iki aile için de çok daha büyük bir zelzele yaratacaktır.