Yalı Çapkını 38. Bölüm 1. Fragmanı: Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak!

Star TV'nin reyting rekortmei dizisi Yalı Çapkını 38.bölüm fragmanı yayınlandı. Yalı Çapkını'nın 22 Eylül'de Star TV'den yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacak?

Sitene Ekle

Star TV ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Yalı Çapkını, 37. bölümüyle seyirciyi ekran başına kilitledi. Dizinin yeni bölümü merak eden hayranları Yalı Çapkını 38. bölüm fragmanının ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacağı izleyici tarafından merak ediliyor. Peki Yalı Çapkını 38.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını'nın yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

YALI ÇAPKINI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Yalı Çapkını'nın yeni bölümü 22 Eylül Cuma günü saat 20.00’de Star TV’de yayınlanacak

YALI ÇAPKINI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI? 

Star TV ekranlarının fenomen dizisi Yalı Çapkını'nın 38.bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Yalı Çapkını dizisi ne zaman başladı?

Yalı Çapkını dizisi, 13 Kasım 2022 tarihinde Star TV’de yayın hayatına başladı.

Yalı Çapkını dizisinin yapımcısı kimdir?

Yalı Çapkını dizisinin yapımcısı Süreç Film’dir.

Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncuları kimlerdir?

Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncuları Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Santırcıoğlu ve Emre Altuğ’dur.

Yalı Çapkını dizisinin konusu nedir?

Yalı Çapkını dizisi, zengin bir ailenin oğlu olan Ferit ile fakir bir ailenin kızı olan Seyran’ın aşkını ve bu aşkın etrafında gelişen olayları anlatmaktadır.

Yalı Çapkını dizisi nerede çekiliyor?

Yalı Çapkını dizisinin çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilmektedir.
Yalı Çapkını dizisi uyarlama mıdır? Yalı Çapkını dizisi, orijinal bir senaryoya dayanmaktadır. Dizi, herhangi bir kitap, film veya yabancı diziden uyarlama değildir.