Yağız Sabuncuoğlu kimdir Trabzonspor'a 'PSVenkTrabzonspor' demişti Twitter kullanıcıları TRT'ye seslendi

TRT Spor'un muhabiri Yavuz Sabuncuoğlu'nun bir twitter paylaşımı Trabzonspor taraftarları tarafından gündeme taşındı. O paylaşımda Trabzonspor'a hakaret eden muhabir, gelen tepkiler üzerine özür diledi.

Yağız Sabuncuoğlu kimdir Trabzonspor'a 'PSVenkTrabzonspor' demişti Twitter kullanıcıları TRT'ye seslendi
26 Şubat 2021 - 16:34 - Güncelleme: 26 Şubat 2021 - 16:38
TRT Spor'un muhabiri Yavuz Sabuncuoğlu'nun bir twitter paylaşımı Trabzonspor taraftarları tarafından gündeme taşındı. O paylaşımda Trabzonspor'a hakaret eden muhabir, gelen tepkiler üzerine özür diledi. İşte büyük tepki toplayan o paylaşım: TRT Spor muhabiri daha sonra özür dileyerek, "18 yaşında öğrencilik dönemimde, henüz bu mesleğe adım bile atmamışken, taraftarlık duygusuyla yazdığım çok yanlış ve bir o kadar da anlamsız tweet nedeniyle çok üzgünüm. Değerli Trabzonspor ve futbol camiasından özür dilerim." paylaşımını yaptı.
Ayrıca genç muhabir, "Bu olayın ardından photoshop kullanılarak, benim hesabımdan yazılmış gibi Twitter’a servis edilen görsellere de itibar edilmemesini rica ederim." şeklinde bir açıklamada daha bulundu.YAVUZ SABUNCUOĞLU KİMDİR? 

1991’te Eskişehir’de doğdu. Kariyerine NTV Spor’da stajyer olarak başladı. Ardından DAZN’da (Perform Media) 3 sene çalıştı. Ardından Habertürk’e geçti. Habertürk ile eşzamanlı S Sport’ta maç spikerliği yaptı. 2018’de Haber Global’e geçti ve 2 sene boyunca görev yaptı. 2019’da International Sports Summit’de ‘Yılın En İyi TV Muhabiri’ seçildi. 2020 Şubat’tan beri TRT Spor’da muhabirlik görevini sürdürüyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum