Yabani dizisi Eşref kimdir, kaç yaşında, nereli? Yabani dizisin Eşref'i kim oynuyor gerçek adı ne? Eşref'in mesleği ne, boyu ve kilosu kaç?

Fox Tv'nin yeni sezon kadrosu netleşmeye başladı. Eylül ayında hayranlarıyla buluşacak olan Yabani dizisine bomba bir transfer dahil oldu. Yabani'ye katılan Eşref karakteri merak uyandırdı. Peki Yabani dizisi Eşref kimdir? Yabani dizisi Eşref kaç yaşında? Yabani dizisi Eşref nereli? Yabani dizisi Eşref evli mi? Yabani dizisi Eşref hangi dizilerde oynadı? Yabani dizisi Eşref Instagram hesabı nedir? Yabani dizisi Eşref burcu, boyu kilosu nedir?

Yabani dizisi Eşref kimdir, kaç yaşında, nereli? Yabani dizisin Eşref'i kim oynuyor gerçek adı ne? Eşref'in mesleği ne, boyu ve kilosu kaç?

Yabani dizisi, NTC Medya tarafından 2023-2024 yeni sezonu için hazırlanan bir dizi. Dizinin başrollerinde Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Bertan Asllani, Dolunay Soysert ve Yurdaer Okur yer alıyor. Dizide Eşref karakterini canlandıran Osman Alkaş ise Kıbrıslı Türk oyuncu, seslendirme sanatçısı ve tiyatro kurucusu.

Yabani dizisi Eşref kimdir, kaç yaşında, nereli? Yabani dizisin Eşref'i kim oynuyor gerçek adı ne? Eşref'in mesleği ne, boyu ve kilosu kaç? - Resim : 1

YABANİ DİZİSİ EŞREF KİMDİR?

Eşref, dizide Halit Özgür Sarı’nın canlandırdığı Yaman’ın babasıdır. Eşref, ailesini korumak için her şeyi yapabilecek bir adamdır.

YABANİ EŞREF'İ KİM OYNUYOR? YABANİ DİZİSİ EŞREF KİMDİR?


Yabani dizisi Eşref karakterini, tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusu Osman Alkaş canlandırıyor.

Yabani dizisi Eşref kimdir, kaç yaşında, nereli? Yabani dizisin Eşref'i kim oynuyor gerçek adı ne? Eşref'in mesleği ne, boyu ve kilosu kaç? - Resim : 2

OSMAN ALKAŞ KİMDİR, NERELİ KAÇ YAŞINDA?

Osman Alkaş, 3 Kasım 1955 tarihinde Lefkoşa’da doğdu. Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Anabilim Dalı’ndan 1976 yılında mezun oldu. Aynı yıl Kıbrıs’a dönen Alkaş, Kıbrıs Türk Devlet Tiyatrosu’nda sözleşmeli sanatçı olarak işe başladı. 1980 yılında Lefkoşa Belediye Tiyatrosu’nu kurdu ve halen bu tiyatroda aktif görev almaktadır. Ayrıca çeşitli dizi ve filmlerde de rol almıştır. Bunlardan bazıları Gimme 6, Gölgeler ve Suretler, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Alef ve Yabani’dir.

Osman Alkaş, 3 Kasım 1955 tarihinde Lefkoşa’da doğdu. Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Anabilim Dalı’ndan 1976 yılında mezun oldu. Aynı yıl Kıbrıs’a dönen Alkaş, Kıbrıs Türk Devlet Tiyatrosu’nda sözleşmeli sanatçı olarak işe başladı. 1980 yılında Lefkoşa Belediye Tiyatrosu’nu kurdu ve halen bu tiyatroda aktif görev almaktadır.

Alkaş, televizyonculuğa Tolgay Tarıman ile birlikte başladı. Tarıman ile birlikte Torba adlı popüler bir program yaptı ve Tempo TV adlı bir televizyon kanalı kurdu. 

Yabani dizisi Eşref kimdir, kaç yaşında, nereli? Yabani dizisin Eşref'i kim oynuyor gerçek adı ne? Eşref'in mesleği ne, boyu ve kilosu kaç? - Resim : 3

OSMAN ALKAŞ  FİLM VE DİZİLERİ

Gimme 6: 2001 yılında Kıbrıs’ta çekilen ve Rum, Türk ve diğer uluslardan gelen oyuncuların oynadığı sekiz bölümlük bir dizi. Alkaş, hem Mustafa karakterini canlandırdı, hem de senaristlik yaptı.
Gölgeler ve Suretler: 2010 yılında çekilen ve 2011 yılında sinemalarda gösterilen bir film. Filmde Veli karakterini canlandırdı.
Öyle Bir Geçer Zaman ki: 2010-2013 yılları arasında yayınlanan bir dizi. Dizide Ekrem Tatlıoğlu karakterini canlandırdı.
Bu Şehir Arkandan Gelecek: 2017 yılında yayınlanan bir dizi. Dizide Rauf karakterini canlandırdı.
Alef: 2020 yılında yayınlanan bir dizi. Dizide İsmail karakterini canlandırdı.
Yabani: 2023-2024 yeni sezonunda yayınlanacak olan bir dizi. Dizide Eşref karakterini canlandırıyor.

Alkaş, aynı zamanda reklam filmlerinde, seslendirme çalışmalarında ve Saraydan Kız Kaçırma operasında da yer aldı. Lefkoşa Türk Belediyesi Kültür Sanat Koordinatörlüğü görevinde de bulundu.

Yabani dizisi Eşref kimdir, kaç yaşında, nereli? Yabani dizisin Eşref'i kim oynuyor gerçek adı ne? Eşref'in mesleği ne, boyu ve kilosu kaç? - Resim : 4

Osman Alkaş hangi tiyatroyu kurdu? Osman Alkaş, 1980 yılında Lefkoşa Belediye Tiyatrosu’nu kurdu ve halen bu tiyatroda aktif görev almaktadır.
Osman Alkaş hangi televizyon kanalını kurdu? Osman Alkaş, Tolgay Tarıman ile birlikte Tempo TV adlı bir televizyon kanalı kurdu.
Osman Alkaş hangi operada yer aldı? Osman Alkaş, Saraydan Kız Kaçırma operasında yer aldı.
Osman Alkaş hangi dizi ve filmlerde oynadı? Osman Alkaş, Gimme 6, Gölgeler ve Suretler, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Alef ve Yabani gibi çeşitli dizi ve filmlerde rol aldı.

Osman Alkaş evli mi?  Osman Alkaş evli değil fakat ''hayat arkadaşım'' dediği Deniz Çakır ile birlikte.

Osman Alkaş İnstagram adresi nedir ? :@osmanalkas.offical