WhatsApp'tan yeni Türkiye açıklaması

WhatsApp sabah saatlerinde Türkiye'deki kullanıcıların uygulama ekranında yayımladığı duyuruda WhatsApp ve Facebook'un kullanıcıların mesajlarını görmediğini yineledi

WhatsApp, Türkiye'deki kullanıcılarının uygulama ekranlarında özel bir duyuru yayımlayarak, Hizmet Politikası ve Gizlilik Kuralları ile ilgili doğruları tekrar hatırlattı.

WhatsApp şirketi ayrıca yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Gizlilik Politikamız hakkında paylaştığımız son güncellemeden bu yana Türkiyedeki kullanıcılarımızdan birçok soru aldık ve bu soruları yanıtlamak istiyoruz. Bu sabah itibariyle Türkiyedeki kullanıcılarımıza, WhatsAppın ve Facebookun mesajlarınızı göremediğini tekrar teyit eden özel bir durum mesajı göndermeye başlıyoruz."

Kullanıcı verilerinin zorunlu olarak paylaşılması kararı sonrası Türkiye'de çok sayıda kullanıcı kaybeden WhatsApp'tan yeni bir açıklama geldi. Küresel şirket, Türkiye'ye özel bildiri yayımladı.Rekabet Kurulu, Whatsapp ve Facebook hakkında soruşturma başlattığını duyurup, kullanıcı verilerinin paylaşılması zorunluluğunu durdurma kararı aldığını belirtmişti.

[ilgili-galeri=2558]

[ilgili-galeri=2556]

Etiketler: whatsapp, türkiye, facebook