Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Uyanış Büyük Selçuklu 28. Bölüm 1. Fragman

TRT 1 ekranlarında  ilgi ile takip edilen dizisi  Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Uyanış Büyük Selçuklu  12 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle ekranlarda.

TRT1'in heyecan dolu dizisinde olaylar durulmuyor. Melikşah, Tekiş'in isyanını bastırmıştır. Hasan Sabbah ise Başulu Hatun'u kaçırmıştır. Bunun karşılığında Sencer'den bir isteği olacaktır. Tapar ise sonunda istediğini elde etmiştir. Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm izlemek isteyenler aramalara başladı. İşte, Uyanış Büyük Selçuklu 27. bölüm detayları...

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 27. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tekiş ile girdiği taht mücadelesini kazanan Melikşah, Tekiş’e diz çöktürmüş, boynuna yay kirişini geçirmişti. Tekiş’in acıklı akıbeti ölüm mü olacaktır, yoksa Melikşah’ın merhameti Tekiş’in sağ kalmasına yetecek midir?

Kınık Obası’nda Efruz’u fark eden Livya, onu Kınık Alplarına teslim etmek için harekete geçmiş fakat Hasan Sabbah tarafından ağır yaralanmıştı. Livya daldığı ölüm uykusundan uyanıp Efruz’un ve Faysal’ın bir Batıni olduğunu söyleyecek midir? Bu vesileyle Turna, babası İlteber’in Batınilerce öldürüldüğünü öğrenecek midir?

Sırrı öğrenen Hasan Sabbah, Başulu’yu kaçırmayı başarmıştı. Sabbah, Başulu’yu neden kaçırmıştır? Onu tutsak ederek hangi emeline varmayı planlamaktadır? Geri vermek için Başulu’ya karşılık Sencer’den hangi mühim şeyi isteyecektir?

Tapar en sonunda emeline ulaşmış ve emir olacağını öğrenmişti. Sultan Melikşah tarafından Şelemzar Emiri tayin edilen Tapar’ı nasıl bir sürpriz beklemektedir?

Uyanış Büyük Selçuklu 28. yeni bölüm 12 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle TRT 1 ekranlarında.

YORUMLAR

  • 0 Yorum