Son Yaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son Yaz 15. Bölüm Önizleme

FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Son Yaz dizisinin yeni bölümü 9 Nisan Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerini Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan'ın paylaştığı FOX'un sevilen dizisi Son Yaz'ın 15.yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Son Yaz 15. yeni bölüm 1. fragmanı izleyicisiyle buluştu. Nefes kesen sahneleriyle seyirciyi ekrana kilitleyen Son Yaz dizisi bu haftaki yeni bölümde Selim ve Selçuk Taşkın'a kirli işlere bulaşmayacağına dair söz verir ve Soner ile Eray'la ortak olduğu mekanı canlandırmaya karar verir. İşte Son Yaz 15. yeni bölüm 1. fragman görüntüleri ve dahası..

SON YAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yağmur, Akgün'ün evlilik çıkışına çok şaşırmıştır. Akgün, Yağmur'u rahatlatır. Hemen evlenmekten bahsetmemekte, ancak ilişkilerini Yağmur'un ailesine açıklarken niyetlerinin bu olduğunu söyleyerek açıklamak istemektedir. Yağmur, anne ve babasının tepkisinden çekinse de Akgün'ün hevesini kırmak istemez.

Kafasında soru işaretleri olmasına rağmen Akgün'ün heyecanına katılır ve babasına durumu açıklamadan önce kendisine de haber vermesini ister. Akgün, Selim'in yanında olduğu her dakika arkasından iş çeviriyor gibi hissettiğinden rahatsız olur ve hiç olmayacak bir yerde Yağmur'la evlenmek istediğini Selim'e söyleyiverir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum