Sinan Özen 2 aylık kızı için dua istedi videosu

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

2016 yılında Burcu Kartal ile dünyaevine giren sevilen şarkıcı, beste yazarı Sinan Özen'in biri kız diğerii erkek ikiz çocukları ikiz bebekleri oldu. Kızlarının bağırsak rahatsızlığı olduğunu öğrenen şarkıcı, sevenlerinden dua istedi.

57 yaşındaki şarkıcı hayranlarına şu sözlerle seslendi:  "Çok mutluyuz ama kızımız Neva'nın sağlık sorunları nedeniyle sıkıntılı bir süreç geçiriyoruz.  Bütün sevenlerimden kızım Neva için dua istiyorum. Allah ona sağlık versin, bize, kardeşine kavuştursun. Bu zor günlerde tek isteğimiz bu" ifadelerini kullandı. 

2016 yılında Burcu Kartal ile evlenen Sinan Özen'in 4 yıl sonra 57 yaşında ikiz bebeği oldu. Bir oğlu bir de kızı olan Sinan Özen oğluna Sanberk kızına da Neva adını verdi. Fakat Özen, çektiği bir video ile kızı Neva'nın yoğun bakımda olduğunu, bağırsak problemi yaşadığını ve birkaç kez ameliyat olduğunu duyurdu.

BURCU PARLAK KİMDİR?

Burcu Kartal ile evlenen ve yeni baba olan Sinan Özen kimdir, eşi Burcu Kartal kaç yaşında, ne iş yapıyor? 

Sinan Özen (57) ile 4 yıl önce evlendiği Burcu Kartal’ın ikiz bebekleri oldu. Oğluna Sanberk kızına da Neva ismini veren çift, kızlarının bağırsak rahatsızlığı olduğunu öğrenince çok üzüldü. Minik Neva, iki ameliyat geçirdi. Özen kızı için sevenlerinden dua istedi.

Sinan Özen 2016 yılında hayranı olan  Burcu Kartal ile dünya evine girmiş ve bu evlilik çok konuşulmuştu. Almanya'da konser veren ve hayranı olduğunu söyleyen ve şu an 30 yaşında olan Burcu Kartal'a aşık olan Sinan Özen ona evlilik teklif etmiş ve kısa süre sonra evlenmişlerdi. 

ALMANYA KONSERİNDE TANIŞMIŞLARDI:  90'lı yıllarda fantezi müzikte büyük başarılar yakalayan Sinan Özen, Almanya'daki bir konserinde tanıştığı  26 yaşındaki eczacı Burcu Kartal ile 2016 yılında İstanbul'da düzenlenen nikâh töreni ile hayatını birleştirmişti.

Sinan Özen Kimdir? 

 1 Mart 1964 yılında Rize, Çayeli'de dünyaya geldi. Babasının işi dolasıyla çocukluğunun bir kısmı İzmit'de geçti. Ailesiyle birlite İstanbul'a yerleşen Sinan Özen, ilk ve ortaokulu burada bitirdi. Ardından lise eğitimi için Rize Endüstri Meslek Lisesi Torna Tasviye bölümüne devam etti.

Lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul'a dönerek mesleği ile ilgili iş girişimlerinde bulundu. Ancak lise döneminden başlayan müzik sevgisi onu başka yönlere kaydırdı. 

1981 yılında bir gazetenin açmış olduğu ses yarışmasına katıldı. Ancak yarışmayı kazanmasına rağmen istediği fırsatlar önüne gelmedi.

Daha sonra bir arkadaşı vasıtasıyla tanışmış olduğu Süheyla Altmışdört'ten nota ve solfej dersleri almaya başladı. Ardından Udi İrfan Özbakır'dan ud ve nota dersleri aldı. Hocalarının desteği ile 1982 yılında İstanbul Devlet Konservatuvarı'na girdi.

Profesyonel müzik yaşamına 1989 yılında "Rüyalarım Olmasa" adlı albümle girdi. Okey Plakçılık ile anlaşan albüm çıkardı. Bu albümlerde onu üne kavuşturacak "Öpsene Beni", "Ölürüm Yoluna", "Sigaramın Dumanı Sen" ve "Evlere Şenlik" gibi parçalarla kısa zamanda müzik dünyasında kendine yer edindi. 

1998 yılında Akbak Plakçılık'a geçtikten sonra burada "Tek Başına", "Serseri Gönlüm", "Gitsem Uzaklara" ve "Islak Islak" albümlerini çıkarttı. Sanatçının en son 2007 yılında Sinan Plakçılıktan "Ödün Vermem" adlı albümü müzik marketlerdeki yerini aldı.

 

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -