Maraşlı 2. Bölüm 3. Fragmanı ve Yeni Bölüm Özeti

ATV'nin yeni dizisi Maraşlı 1.bölüm 3.fragmanıyla sosyal medyada büyük ilgi gördü. Maraşlı dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu merak konusu. Aksiyon türünde izleyici karşısına çıkacak olan dizinin yakın zamanda izleyiciyle buluşması bekleniyor. Başrollerini Alina Boz ve Burak Deniz’in paylaştığı Maraşlı dizisi ne zaman başlıyor? Maraşlı konusu ne, oyuncuları kimler?

MARAŞLI DİZİSİ 2.BÖLÜM ÖZETİ: Maraşlı, kızını bu hale getirenlerin Türel ailesinden olduğuna emindir. Maraşlı için ailenin her bireyi şüphelidir. Bu nedenle Mahur'u koruma görevine geri döner. Maraşlı'nın, Türel ailesini tanımak için atacağı ilk adımı ne olacak?

Mahur'un suikast girişimden haberi yoktur. Savaş'ın hala onun peşinde olduğundan habersiz olan Mahur, Maraşlı'nın dönüşüne karşı çıkar. Mahur'un bir planı vardır. Maraşlı'yı bıktırarak görevi kendi rızası ile bıraktırmaya çalışır. Mahur bu planında başarılı olacak mı?

Firuzan, Sedef Hanım'dan kalma fidanlığı kış bahçesine çevirir. Annesinden kalan bahçenin tarumar olduğunu gören Mahur ve Firuzan arasında büyük bir gerginlik yaşanır. Hayal kırıklığına uğrayan Mahur'un yanında sadece Maraşlı olur. Maraşlı ve Mahur arasındaki buzlar erimeye başlayacak mı?

Savaş; Aziz Bey'e, istediği fotoğrafların 24 saat içinde kendisine verilmemesi halinde Mahur'un öldürüleceğini söyler. Maraşlı, Savaş ve Aziz'in büyük buluşmasında yaşananlar herkesi şoke edecektir.


MARAŞLI DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Maraşlı dizisi ilk bölümü ile 18 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak. 

MARAŞLI DİZİSİ KONUSU NE?

Özel Kuvvetlerden ayrılma eski asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözü pek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlının hayatının dönüm noktası, kızı Zelişin vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır, kamuajansta yer alan Maraşlı dizisinin konusuna göre, bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahurun hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

MARAŞLI DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Burak Deniz
Alina Boz
Kerem Atabeyoğlu
Saygın Soysal
Cemil Büyükdöğerli
Rojda Demirer
Melis İşiten
Cihan Yenici
Neslihan Acar
Sinem Akyol
Türkü Su Demirel
Gizem Kala
Bedriye Rosa Çelik

ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Maraşlı dizisinin 2. bölümü 18 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

YORUMLAR

  • 0 Yorum