Kırmızı Oda 8.Bölüm Fragmanı 23 Ekim'de neler olacak?

Kırmızı Oda 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı?. Kırmızı Oda'nın 23 Ekim 2020 Cuma akşamı TV8'de yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve zevkle izlenen Kırmızı Oda dizisinin yeni bölümü 23 Ekim Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Binnur Kaya ve Tülin Özen gibi ünlü oyuncularının yer aldığı Kırmızı Oda bu hafta yayınlanacak mı?

Kırmızı Oda'nın konusu ne: Hayatın içinde bugüne kadar konuşulmamış, konuşulamamış ne varsa 'Kırmızı Oda'da ortaya çıkacak. İnsan hayatının en derin sırları 'Kırmızı Oda'da anlatılacak.

Kırmızı Oda 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı?: Show  TV'nin sevilen dizisi Kırmızı Oda'nın yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.  Yayınlanır yayınlanmaz burada olacak.

Kırmızı Oda 7. son bölüm özeti: Kırmızı Oda’nın kapıları açılıyor. “Ben dinlemeye hazırım. Peki, siz anlatmaya hazır mısınız?”

Hayatta yaşanan gerçek hikayelerden esinlenerek TV8 ekranlarında yayınlanacak olan “Kırmızı Oda” dizisinde, psikiyatri kliniğinde doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları hikayeleştirilecek. “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken; izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak!

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum