Kanser Tedavisi görüyordu: Bakan Koca'daan

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Maske takmanın önemini anlatan bir şarkı için kamera karşısına geçen MFO üyesi Özkan Uğur'un ise zayıflamış son hali ise dikkatlerden kaçmadı.
Kanser Tedavisi Gören Özkan Uğur: İşte Son Hali

23 NİSAN GÜLHANE KONSERİNE KATILMAMIŞTI

Kanser Tedavisi Gören Özkan Uğur: İşte Son Hali
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle Gülhane Parkı'nda yapılan konsere, tedavisi sebebiyle katılamayan, Uğur, 2013 yılında lenf kanserini yenmiş, fakat bir zaman önce tekrardan tedavi görmeye başlamıştı.

Usta müzisyen, üç hafta önce sağlık durumu hakkında bilgi vermiş ve Rahatsızlığımla alakalı arayan, soran, dualarını esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. Tedavi sürecim olumlu gidiyor.

BAKAN KOCA TEŞEKKÜR ETTİ!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca; Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur'un koronavirüs salgını nedeniyle maske kullanımına dikkat çekmek için seslendirdiği 'Maske Tak' şarkısını Twitter hesabından paylaştı.

MFÖ grubuna teşekkür eden Bakan Koca, "MAZHAR FUAT ÖZKAN; Türk popunun ustaları, uzun bir aradan sonra ilk ortak şarkılarında, tedbirlerin müziğini yaptı. Aralarına virgül bile giremese de maskeli, mesafeliler. Bizim söylemek istediklerimizi, sağ olsunlar, çok güzel söylüyorlar. Söz; maskeli, mesafeli, sürprizli müziğin" ifadelerini kullandı.

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -