Esra Erol'da Nilüfer, Mevla ve Salih Kaya çarpık ilişkisinde Salih'e büyük şok!! 10 Şubat

Türkiye'yi ekranlara kilitleyen skandal ilişki üçlemesinde ilk defa bugün seyirci rahat bir nefes aldı. Son olarak Esra Erol'un Mevla'ya ''Boşan'' yalvarışları yanıt buldu. Esra Erol'un canlı yayının son dakikalarında Salih ve Mevla Kaya stüdyoya boşanmak için geldi. İşte 10 Şubat 2021 Esra Erol'daki Nilüfer, Mevla ve Salih Kaya çarpık ilişkisinde yaşananlar...

Esra Erol, boşanma kararı alan Kaya ikilisine bu kararı çok hızlı aldıklarını söyledi. Salih, ''Denedim olmuyor, Mevla ile konuştum anlaştım boşanma kararı aldım'' dedi. Salih'in programın izleyicileri Mevla'ya destek verdiği için Kaya'nın Mevla ile barıştığı iddialarına da cevabı vardı. ''Benim amacım bu olsaydı Mevla, bana ilk kez 'boşanalım' dediğinde kabul ederdim. Öyle bir düşünceyle buraya çıkmadım'' dedi.

Esra Erol, ''Sizin bir plan program içinde olduğunuz, samimi davranmadığınız düşünülüyor. Sinsi bir plan içinde olduğunuzu seyirci neden düşündü?'' diye sordu. Erol'un bu sorusuna Mevla cevap verdi. ''Bu benim yüzümden oldu. Salih'e şans vererek buna ben nedne oldum. Bana sunulan bütün imkanları elimin tersiyle ittim. Hatamdan dönüp Salih ile boşanmak istiyorum dediğimde bu yorumlar ortaya çıktı'' dedi.

İşte yaşananlar...

YORUMLAR

  • 0 Yorum