Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 182. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 182. yeni bölümü ne zaman, saat kaçta, fragmanı yayınladı mı? EDHO 182. yeni bölümü ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? soruları internette EDHO'ın final sahnesinde Fuat'ın Ceylan'ın kafasına silah dayaması sonrası aranmaya başlandı. Peki EDHO 182. yeni bölüm ne zaman?EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'A BİR HAFTA MAÇ ARASI

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer gibi ünlü oyuncularının yer aldığı yeni bölüm bu hafta yayınlanacak mı? ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü 16 Şubat Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?: EDHO'ın 182.yeni bölüm fragmanı henüz yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü 16 Şubat 2021'de ATV'de.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. yeni bölüm özeti:  "Benim hayatımın bedeli bu..."

Hızır Çakırbeyli, annesinin acısını yaşamaya fırsat bulamadan eşi Ceylan Çakırbeyli ve Bahar Sincanlı'nın kaçırılmasıyla bir şok daha yaşar. Eşini kurtarmak için hemen her yola başvuran Hızır Çakırbeyli, hasmı Yaman Korkmaz'ın da yardımıyla Fuat'ın peşine düşer. Yaman Korkmaz, Hızır Çakırbeyli'ye yardım elini uzatırken bir taraftan da kendi planlarını uygulamaya başlar. Ceylan Çakırbeyli için gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, bu uğurda Fuat'ı da ortdan kaldırır.

İdris Reis oğlu Kaya'nın hesabını sormak için akrabalarıyla birlikte plan yapar. Façalı ailesinin evine baskın yapmaya hazırlanan İdris Reis'in kardeşi Demir, beraber iş tuttuğu Yaman Kormaz'ın kurduğu oyunda piyon olmaya hazırdır. Abisinin emri ile masa liderliğine gelen İlyas Çakırbeyli ise yaşanan kaos ortamından uzaklaşmak ister. İlyas Çakırbeyli eşi Ömür'le birlikte yurt dışına çıkma planları yapar.

Ebru'nun hain çıkmasının ardından adeta diken üstünde duran Hızır Çakırbeyli, kendisine operasyon düzenleyen şebekenin başındaki Fethi'ye ulaşmak için plan yapmaya başlar. Fuat'ın ortadan kalkmasıyla yeni bir oyun kuran Fethi ise Hızır Çakırbeyli'ye kendi kalesinde ders vermek ister. Fethi, Hızır Çakırbeyli'nin otelinde canından çok sevdiği yeğenine pusu kurar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum