Çukur, Yamaç ve Arık Böke'nin dövüş sahnesi

AY Yapım  imzalı Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'un 12 Ekim akşamı yayınlanan 99. yeni bölümü aksiyon ve dövüş sahneleri ile nefes kesti. 

SHOW TV ekranlarının reyting rekortmeni Çukur dizisinin yeni bölümü 12 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle hayranları ile buluşurken Yamaç ve Arık Böke'nin dövüş sahnesi nefes kesti.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal ve Perihan Savaş gibi ünlü oyuncularının yer aldığı Çukur bu hafta yayınlanacak mı?

DÖVÜŞ SAHNESİ BİRAZDAN BURADA OLACAK

ÇUKUR 99.SON BÖLÜM ÖZETİ

Yamaç son hamlesinden sonra karşısında ilk defa en az kendisi kadar zeki bir düşmanı olduğunu fark edecek. Cengiz’in isteğiyle Arık’ı korumak zorunda kalan Yamaç aynı zamanda Çukur’u da korumak için Arık’la nefes kesen bir mücadeleye girecek.

Yamaç, aldığı zorlu görevi başarabilmek için Vartolu’dan yardım isterken ikisinin kurduğu zekice oyunun sonuçları merakla beklenecek. Efsun, içine düştüğü zor durumdan beklenmedik, eski bir müttefikinin yardımıyla çıkacak.

Boş çıkan Cumali amcanın mezarıyla ilgili gerçekleri öğrenmeye çalışan Cumali’nin Erdenetler’e karşı yaptığı son hamle Çukur’u, Yamaç’ı ve Erdenetler’i geri dönülmez bir yola sürükleyecek.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum