Çukur 4.Sezon 9.Bölüm Fragman (101.bölüm)

Çukur 101. yeni bölüm 1.fragmanı (4. sezon 9. bölüm) yayınlandı. Çukur'un 2 Kasım 2020  Pazartesi akşamı Show TV'de yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, İrem Sak, Necip Memili ve Perihan Savaş'ın  yer aldığı Çukur bu hafta yayınlanacak mı?Çukur 101.yeni bölüm  fragmanı yayınladı mı? Çukur'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur 101. yeni bölümüyle 2 Kasım Pazartesi Show TV'de.

ÇUKUR 100. SON BÖLÜM ÖZETİ:  Arık’ın ölüm haberi Erdenet ailesinde şok etkisi yaratırken Cengiz Yamaç’tan bunun sorumlularını isteyecek.

Yamaç, Çukur’u korumak için harekete geçtiğinde karşısında yine Çukur’u bulacak. Yamaç Cumali’yi aklamak için Arık’ın kaçırılması olayının peşine düştüğünde Nedim’in çalıştığı gizemli adama bir adım daha yaklaşacak.

Vartolu bir yandan Yamaç’a yardımcı olurken bir yandan da ailenin Yamaç’ı daha fazla suçlamaması için uğraşmaya devam edecek. Yamaç’ın Nedim’in gerçek kimliğini ortaya çıkarmak için girdiği macera nefesleri kesecek.

Çukur'un genel konusu: İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum