Çukur 4.Sezon 16.Bölüm 2.Fragman ve Özeti

Çukur 108 yeni bölüm 2.fragmanı (4. sezon 16. bölüm) yayınlandı mı?. Çukur'un 22 Aralık 2020  Pazartesi akşamı Show TV'de yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak?

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, İrem Sak, Necip Memili ve Perihan Savaş'ın  yer aldığı Çukur'un 108. yeni bölümü bu hafta var mı? Peki Çukur'da Yamaç'ı bekleyen sürpriz ne, Akın babasının kuzeni olan Yasmin'e aşık mı olacak? soruların cevabı dizinin 22 Aralık Pazartesi akşamı saat 21:00'da olacak olan dizinin yeni bölümünde olacak. İşte Çukur Son  fragmanları ve merak edilenler

Çukur 108. yeni bölüm 2.fragmanı yayınladı mı? Çukur'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur 108. yeni bölümüyle 22 Aralık Pazartesi 21:00'da Show TV'de.

ÇUKUR 108. YENİ BÖLÜM ÖZETİ: Yamaç ile Nedim'in karşı karşıya olduğu tanıtımda Cengiz'in adını hatırlamadığı korku dolu anlar herkesi şoke ediyor. Nedim'in bahsettiği konukların gelişi akıllarda soru işareti oluştururken, gelen kişilerden Yasmin'in elindeki Çukur sembolü dikkat çekiyor. "Nehir ve Efsun, Erdenetler'in elinden kaçabilecek mi?" sorusunun yanıtı ise büyük merak uyandırıyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum