Arka Sokaklar 584. Bölüm Fragmanı 2 Nisan yeni bölüm özeti

Arka Sokaklar dizisi 584. yeni bölümüyle 2 Nisan Cuma akşamı Kanal D'de olacak olan Arka Sokaklar'ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler...

Sitene Ekle

Arka Sokaklar dizisi 584. yeni bölümüyle 2 Nisan Cuma akşamı Kanal D'de olacak olan Arka Sokaklar'ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?

KANAL D ekranlarında sevilerek izlenen Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü 2 Nisan Cuma günü sizlerle..

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan gibi ünlü oyuncularının yer aldığı Arka Sokaklar bu hafta yayınlanacak mı?

Arka Sokaklar 584. Yeni Bölüm Fragmanı yayınlandı mı: Arka Sokaklar'ın 584. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Arka Sokaklar Yeni Bölüm Özeti!:

Hüsnü ve ekip arkadaşları Zeliş'in başına gelenlerden dolayı perişan haldedir! Giray, annesini öldüren Hüsnü'den intikam almak için Zeliş'i kaçırmıştır. İşkence edip, köhne bir binada esir olarak tutmaktadır. Zeliş'in kaybolması üzerine ekip hemen harekete geçer. Zeliş bulunur; fakat, hiç iyi değildir.

Hastaneye yatırılan Zeliş'in yanında, Giray'ın madurlarından Selin refakatçi olarak beklemektedir. Doktor, Zeliş2i muayene ettikten sonra acı gerçeği söyler. Mesut, can yoldaşı, dostu Hüsnü'ye bu acı gerçeği zar zor söyler. Hüsnü, duydukları karşısında büyük bir yıkım yaşar. Çoban Ailesine haber vermek ise, Engin Müdür'e düşer.

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00'da Kanal D'de!