Arka Sokaklar 562. Yeni Bölüm Fragmanı ve özeti 23 Ekim

Arka Sokaklar dizisi 562. yeni bölümüyle 23 Ekim 2020 Cuma akşamı Kanal D'de olacak olan Arka Sokaklar'ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?

KANAL D ekranlarında sevilerek izlenen Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü 23 Ekim Cuma günü sizlerle..

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan gibi ünlü oyuncularının yer aldığı Arka Sokaklar bu hafta yayınlanacak mı?

Arka Sokaklar 562. Yeni Bölüm Fragmanı yayınlandı mı: Arka Sokaklar'ın 562.yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz burada olacak

Arka Sokaklar 561. Son Bölüm Özeti!:  Ali'nin kaçırılması ekibi zor durumda bırakıyor!

Ali'nin arabasının önünü kesenler darp ederek onu kaçırırlar. Kimler tarafından nereye kaçırıldığı bilinmeyen Ali'yi ekibimiz bulmak için seferber olur. Özellikle Rıza Baba, damadı Ali'nin izine ulaşamamaları yüzünden evdekilere hesap veremez hale gelir.

Cezaevindeki Tunç'un başı derttedir. Özcan'ın adamları onu sürekli olarak sıkıştırmaktadır. Tunç ne yapacağını bilmez şekilde bu durumdan çıkmanın yöntemini bulmaya çalışır.

Arka Sokaklar yeni bölümüyle Cuma 20.00'da Kanal D'de!Arka Sokaklar'ın konusu ne: Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan sivil bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır.

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum