Arka Sokaklar 553. Bölüm Fragmanı Hüsnü Komiser Korona testi pozitif çıktı ölecek mi? 22 Mayıs

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Arka Sokaklar 553. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar'ın  22 Mayıs 2020 Cuma akşamı Kanal D'de yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? 

Arka Sokaklar 553 yeni bölüm fragmanı; HENÜZ YAYINLANMADI! YAYINLANIR YAYINLANMAZ BURADA OLACAK!

Arka Sokaklar 552. Son Bölüm özeti!  Hüsnü'nün durumu hem Çoban Ailesini, hem de ekibi korkutuyor!

Hüsnü'nün sağlık durumu çok kötüdür. Kötü bir şekilde öksürüp, halsiz durumdadır. Çoban Ailesi onun bu durumundan dolayı perişan bir haldedeir. Koronavirüs salgınından dolayı Hüsnü'nün bu hastalığa yakalandığı düşünülür. Ekip de onun bu halinden dolayı üzgündür. Hüsnü, koronavirüse mi yakalandı?

Arka Sokaklar yeni bölümüyle  22 Mayıs 2020 Cuma 20.00'da Kanal D'de!

Arka Sokaklar'ın konusu: Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan sivil bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır.

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -