Arıza 6.yeni bölüm fragmanı ve özeti

SHOW TV ekranlarına yeni sezona damga vuran Arıza dizisinin 6. yeni bölümüyle 18 Ekim Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan ünlü oyuncularının yer aldığı Arıza bu hafta yayınlanacak mı?

Arıza 6.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?: Arıza'nın 6.yeni bölümü ile 18 Ekim'de izleyicilerle buluşacak olan Arıza'nın yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz burada olacak.

ARIZA  VİDEO VE FRAGMANLARINI BURAYA DOKUNUP İZLEYEBİLİRSİNİZArıza Dizisi hangi gün saat kaçta?: Arıza  dizisi 1.bölümüyle 13 Eylül Pazar akşamı hayranlarıyla buluşan Arıza dizisi  Pazar akşamları saat 21:00'da Show TV'de.

ARIZA  DİZİSİ TRANSFER AYRILIK HABERLERİNE BURAYA DOKUNARAK OKUYABİLİRSİNİZ

 

Arıza dizisi 5. son bölüm özeti: Ali Rıza ve Burak Ersoylu'nun karşı karşıya olduğu anların dikkat çektiği tanıtımda "Burak durağı ateşe verecek mi?" sorusu akıllara geliyor. İkili arasındaki gerilim giderek tırmanırken aksiyon dolu sahneler nefes kesiyor.  

ARIZA HABERLERİNE BURAYA DOKUNARAK OKUYABİLİRSİNİZ

Arıza dizisi oyuncuları kimler?: Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı “Arıza”nın kadrosunda; Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Arıza Dizisi hangi gün saat kaçta?. Arıza  dizisi 6.bölümüyle 18 Ekim Pazar akşamı hayranlarıyla buluşuyor.

Arıza dizisi Pazar akşamları saat 21:00'da Show TV'de.

Arıza'nın genel konusu ne?: Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide'nin yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide'nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum