Alev Alev 25.Bölüm Fragman 29 Nisan'da Neler olacak?

Show TV'de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı Alev Alev'in heyecanla beklenen yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı. SHOW TV'nin kısa sürede büyük ilgi gören...

Sitene Ekle

Show TV'de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı Alev Alev'in heyecanla beklenen yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı.

SHOW TV'nin kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Alev Alev 25. yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Perşembe akşamları izleyiciyle buluşan dizinin yeni bölümüne; İskender'in itirafıyla Çiçek'in yaşadığı büyük şaşkınlık damga vuracak. İşte şimdiden merakla beklenen Alev Alev 25. yeni bölüm fragmanı...

"GÖMÜLÜ BİR CESET BULUNDU!"

İskender'in itirafıyla Çiçek'in büyük bir şaşkınlık yaşadığı tanıtımda Ömer ile Zeyno arasında geçen konuşma dikkat çekiyor. Çelebi'nin, babasının katilinin cezasını bulması için Rüya'ya yardım edeceğini söylemesi, akıllara "Çelebi'nin yeni planı ne?" sorusunu getiriyor. Bülent'in ölümü yüzünden gergin olan Çiçek ise polislerin eve gelişiyle şoke oluyor.

ALEV ALEV'İN 25. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

İşlediği tüm suçları İskender'e yüklemeye çalışan Çelebi'nin önüne sürpriz engeller çıkarken, hapisten çıkma umutları da tükenir. Rüya Çiçek'e küsmüş olmasına rağmen başını beladan kurtarmak için kolları sıvarken Çiçek, İskender'i Bülent cinayetinden kurtarmak için, hayatını alt üst edecek riskli bir karar verir. Rüya'nın İzmir'e gitme kararı sonrası, Ömer Rüya'yı kaybetme korkusunu ilk kez bu kadar derinden yaşar ve onu kaybetmemek için gözünü karartır. Umudunu yitirmiş Çelebi, Cemre ve Ozan için kötü bir son hazırlarken, kendisinin de son durağa geldiğini anlamıştır.

SHOW TV ekranlarında yayınlanan Alev Alev dizisinin yeni bölümü 29 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.