Üvey Anne 2. bölüm 2. fragmanı

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan atv'nin iddialı dizisi Üvey Anne 2.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Üvey Anne'nin 3 Temmuz Pazartesi günü atv'de ekrana gelecek olan yeni bölümünde neler yaşanacak?

Sitene Ekle

Üvey Anne dizisi 2.bölüm fragmanı HD izle! Başrollerini Hazal Filiz Küçükköse, Kutsi ve Aslı Tandoğan'ın paylaşacağı Üvey Annem dizisinin yeni bölümü ne zaman?

ÜVEY ANNE DİZİSİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Üvey Anne yeni bölümüyle 3 Temmuz Pazartesi 20:00'da ATV'de.

ÜVEY ANNE DİZİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

atv'nin iddialı dizisi Üvey Anne 2.bölüm fragmanı yayınlandı.

ÜVEY ANNE DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

ATV'nin yaz sezonu çekilen Üvey Anne dizisinin çekimleri Muğla ve İstanbul'da gerçekleşmektedir.

ÜVEY ANNE DİZİSİ UYARLAMA MI GERÇEK Mİ?

Gerçek bir hikayeden uyarlanan Üvey Anne dizisinde Serap Kutlu ve Faruk Gencer arasındaki ilişki ele alınıyor.

ÜVEY ANNE DİZİSİ KONUSU NEDİR?


Gencer Seramik'in patronu olan Faruk Gencer, hasta olan eşi Efsun'u iyileştirmek için elinden geleni yapmış ancak tedaviden dönerken Bodrum'da onu kaybetmişti. Faruk biricik aşkı Efsun'u kaybettikten sonra çocuklarıyla birlikte İstanbul'daki malikânesine dönerken, onlarla birlikte gelen Serap'ın hasedinin kurbanı olacaklarından habersizdi.

Aslında Serap da önce gönülsüz gelmişti onlarla o eve. Asistanlığını yaptığı Faruk Gencer'in çocuklarına bakıcılık yapmak istemiyor fakat Muğla eşrafının önde gelen isimlerinden Piraye Beyzade'ye "hayır" diyemiyordu. Çünkü Serap'ın annesi Mürvet, Piraye Hanımların beslemesiydi ve Serap onların desteğiyle okuyup Gencer Seramik'te Faruk Gencer'in sağ kolu olarak hep istediği çevrede yaşamaya başlamıştı. 

Serap'ın asıl amacı o çevreden soylu ve varlıklı biriyle yuva kurmaktı. Ancak şimdi Piraye Hanım, torunları Nisan, Naz ve Ömer'i eğitimli, güvenilir, sevgi dolu bir kadına emanet etmek istiyordu ve Serap bu iş için biçilmiş kaftandı.

Serap, Faruk'un malikânesine yerleştiğinde "neden" diye sordu. "Neden bunların hepsine sahip olmayım?" Ne de olsa Beyzadelerin konağında değil de müştemilatta doğduğu için hayat ona iki ev arasındaki yirmi metrelik mesafeyle büyük bir kazık atmış, o mesafeyi kapatmak için "iyi" görünmek zorunda kalan Serap, çok çabalamıştı. 

ÜVEY ANNE OYUNCU KADROSU KİM KİMDİR?

Dizinin oyuncu kadrosunda; Hazal Filiz Küçükköse, Kutsi, Aslı Tandoğan, Ezgi Şenler, Ayşegül Günay, Hakan Eratik, Emin Günenç, Ayşen İnci, Mihriban Er, İbrahim Şahin, Bengü Ergin, Nehir Gökdemir, Doruk Öztürk, Ali Yerlikaya, Ecenaz Üçer, Yasemin Nil Yılmaz, Ecenaz Üçer, Duygu Erokan, Göker Ersivri, Deniz Hiracan, Selinda Nur Keküllüoğlu gibi başarılı oyuncular ile çocuk oyuncu Emir Kaan Özkan yer alıyor.