Ünlü oyuncu Sarp Bozkurt koronavirüse yakalandı Ağır geçirdiği öğrenildi

Ünlü oyuncu Sarp Bozkurt koronavirüse yakalandığı öğrenildi. Sarp Bozkurt'un koronavirüse yakalandığını ve ağır bir şekilde geçirdiğini yaptığı geçmiş olsun paylaşımıyla dile getiren Anıl İlter duyururken bir çok ünlü isim de moral olması için geçmiş olsun videoları paylaştı.

Koronavirüs vaka sayıları hızla artmaya devam ederken son üzücü haber ünlü oyuncu Sarp Bozkurt'tan geldi. Koronavirüse yakalandığı ve ağır bir şekilde geçirdiği açıklanan Sarp Bozkurt gelen geçmiş olsun paylaşımlarıyla duygulandı. Ünlü oyuncunun koronavirüse yakalandığı Anıl İlter ve Melisa Döngel'in sosyal medyada ünlü oyuncuya moral vermek için yaptıkları geçmiş olsun paylaşımlarıyla ortaya çıktı. Yapılan paylaşımlar sonrası birçok ünlü isimden geçmiş olsun mesajları yağarken Sarp Bozkurt da "İyi ki varsınız." diyerek şu açıklamayı yaptı:


"Ben aslında tamamen geçmesini, tamamen iyileşmeyi bekliyordum söylemek için. Ama çok güzel bir hareket yaptı Anıl İlter sağ olsun. Morale ihtiyacım olduğunu düşünerek.

Tabii ki çok ağır geçiren insanlar var. Çok hafif geçiren insanlar da var. Ben neyse ki bir hafta hatta 8 gün olmak üzere evde geçirebildim bu dönemi.

Akciğerde tutulum var kortizon tedavisi ile kendime gelmeye çalışıyorum. Her geçen gün daha da iyiye gidiyorum. Bir şekilde ateşimin düşmesini bekliyorum. Çok şekersiniz."