Ünlü menajer Mick Bridgen, kendi kazdığı mezara düşerek hayatını kaybetti

Menajer Mick Bridgen, köpeği için kazdığı mezara düşerek hayatını kaybetti

Ünlü menajer Mick Bridgen, kendi kazdığı mezara düşerek hayatını kaybetti

Rock'n Roll dünyasının ünlü isimleri Rolling Stones, Bob Dylan, Peter Frampton'ın turlarını yöneten ve uzun süredir endüstrinin içinde olan Mick Brigden'ın tuhaf ölümü, müzik camiasını sarstı.

Mick Brigden, Kaliforniya, Santa Rosa'daki evinde hayatını kaybeden köpeği için bir mezar kazmak istemişti. 73 yaşındaki Brigden'ın kazmakta olduğu yerin çöktüğü ve Brigden'ın da mezarın içine düştüğü ve öldüğü açıklandı.

Ani ölümü herkesi hüzne boğdu

Brigden'ın kazdığı mezar birden çöktü ve ünlü menajer dengesini kaybedip çöken mezara düşerek hayatını kaybetti. 73 yaşındaki ünlü menajerin ölümü sanat camiasını sarstı. Bridgen'in ölüm haberini alan Amerikalı gitarist Joe Satriani, menajerin fotoğrafını paylaşarak "Çılgın ve harika bir 33 yıllık rock'n' roll oldu. Hiç bu kadar sıkı çalışmadım, bu kadar çok çabalamadım, bu kadar çok gülmedim, bu kadar çok ağlamadım, bu kadar çok müzik yapmadım. Dünya çapında bu kadar çok macera yaşamadım. Hepsinde yanımda Mick vardı. O bu işin akıl hocasıydı. Dürüst, sert, besleyici, çalışkan, saygılı, inatçı, anlayışlıydı. Bunların hepsiydi." ifadelerini kullandı.